шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити склоочисник Molder Ghost 380 за ціною від 264 грн.

Характеристики та опис Molder Ghost 380

Narrow Push Button (16mm); Hook 9x4; Bayonet; Довжина основного (мм): 380; Кількість в упаковці (шт.): 1; Призначення: лобове скло; Тип: безкаркасна щітка
Тип
безкаркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
380 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Bayonet
Hook 9x4
Narrow Push Button (16mm)
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 264  до 433 грн.
Щітка склоочисника MOLDER Ghost безкаркасна 380 мм (MG380) MG380
FOXTROT.UA (Київ)
264 грн.
← купити
Molder бескаркасная GHOST 15/380 мм (MG380) бескаркаснаяGHOST15/380мм(MG380)
COMFY.ua (Київ)
265 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15/380 мм (MG380)
MAUDAU (Київ)
← купити
Щітка склоочисника безкаркасна Molder Ghost 15"/380 мм (MG380)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15" для автомобіля 380мм двірник склоочисник для очищення скла (DO-LI33S)
Rozetka.ua (Київ)
425 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15/380мм MG380 щітка для миття автомобілів засіб для кузова (LD-BN33A)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15" для автомобіля 380мм двірник склоочисник для очищення скла (LI-D22-O)
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15/380мм MG380 щітка для миття автомобілів засіб для кузова (IO-JU22B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15/380мм MG380
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безкаркасна щітка Molder GHOST 15/380мм MG380 щітка для миття автомобілів засіб для кузова (LO-TH11C)
Rozetka.ua (Київ)
422 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Molder Ghost 380, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: склоочисник Molder Ghost 380. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на склоочисник Molder Ghost 380 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія