шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Montech King 15 Pro Black за ціною від 4376 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Montech King 15 Pro Black

Місць для СРО: 2; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів знизу: 2x140мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 3xRX120 PRO, 1xAX120 PRO; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
423x245x450 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  6000 грн.

Montech King 15 Pro - Review 2026 - PCMag UK
від 4 376  до 6 082 грн.
Корпус Montech King 15 Pro Black KING 15 PRO (B)
Click.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
Корпус MONTECH KING 15 PRO (B) KING 15 PRO (B)
FOXTROT.UA (Київ)
5 440 грн.
← купити
Корпус MONTECH King 15 Pro без БЖ Black (KING 15 PRO (B)) KING 15 PRO (B)
Moyo.ua (Київ)
← купити
MONTECH KING 15 PRO (B)
Mallprix.com (Київ)
4 612 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH KING 15 PRO (B) KING 15 PRO (B)
Itbox.ua (Київ)
← купити
MONTECH KING 15 PRO (B) KING 15 PRO (B)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 487 грн.
← купити
Корпус Montech King 15 Pro без БЖ Black KING 15 PRO (B)
Telemart.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Корпус Montech King 15 Pro Black
Denika.ua (Харків)
4 376 грн.
← купити
MONTECH KING 15 PRO (B)
Tehnomart.com (Київ)
4 616 грн.
← купити
Montech KING 15 PRO (B) KING15PRO(B)
COMFY.ua (Київ)
5 315 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech King 15 Pro Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Montech King 15 Pro Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Montech King 15 Pro Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія