шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Комплектуючі
Купити корпус Montech Sky Two Black за ціною від 3958 грн.
Відео 9Фото 8

Характеристики та опис Montech Sky Two Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО збоку: 240мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: RX120 PWM
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
490x215x430 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3500 грн.    до  5250 грн.

від 3 958  до 8 240 грн.
Корпус Montech Sky Two Black SKY TWO (B)
Artline.ua (Київ)
4 419 грн.
← купити
Корпус MONTECH Sky Two Black SKY TWO (B)
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Корпус MONTECH ATX W/O PSU (SKY TWO (B)) SKY TWO (B)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech Sky Two (B)
Цифра (Київ)
4 331 грн.
← купити
Корпус Montech Sky Two (B)
Stls.store (Київ)
← купити
MONTECH SKY TWO (B)
Mallprix.com (Київ)
4 148 грн.
← купити
Montech SKY TWO Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 029 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH SKY TWO (B) SKY TWO (B)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech Sky Two без БЖ Black SKY TWO (B)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech SKY TWO Black
Denika.ua (Харків)
3 958 грн.
← купити
Montech SKY TWO Black
Tehnomart.com (Київ)
4 144 грн.
← купити
Корпус Montech SKY TWO Black Без БЖ UA SKY TWO (B)
Sota.store (Київ)
← купити
Montech SKY TWO (B) SKYTWO(B)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech SKY Two Black (GEMT-007)
Redprice.sale (Львів)
4 168 грн.
← купити
Корпус Montech SKY TWO Black SKY TWO (B)
Vodafone.ua (Київ)
4 339 грн.
← купити
Корпус для ПК Montech SKY TWO Black
Soho.com.ua (Київ)
4 229 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH SKY TWO (B)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 488 грн.
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B) SKY TWO (B)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК MONTECH SKY TWO (B) SKY TWO (B)
icom.net.ua (Київ)
4 105 грн.
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B) SKY TWO (B)
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК MONTECH SKY TWO (B) SKY TWO (B)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Montech Sky Two Black (GEMT007SKYTWOBK)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 240 грн.
← купити
Корпус Montech Sky Two Black
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech Sky Two Black with Window (SKY TWO (B)) SKY TWO (B)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус Montech SKY TWO Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 453 грн.
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B) (SKY TWO (B)) Без БП
MAUDAU (Київ)
5 082 грн.
← купити
Montech Корпус для ПК Montech SKY TWO Black
MTA.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
MONTECH SKY TWO (B) Корпус SKY TWO (B)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B) (SKY TWO (B)) Без БП SKY TWO (B)
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech Sky Two Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech SKY Two Black (GEMT-007)
Timesport.com.ua (Львів)
4 165 грн.
← купити
Корпус Montech SKY Two Black (GEMT-007)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 174 грн.
← купити
Корпус Montech SKY Two Black (GEMT-007)
Saren.com.ua (Львів)
4 164 грн.
← купити
Корпус ATX W/O PSU SKY TWO (B) MONTECH
MAUDAU (Київ)
5 399 грн.
← купити
Корпус Montech Sky Two ARGB Black (SKY TWO (B))
MAUDAU (Київ)
5 089 грн.
← купити
Корпус Montech SKY TWO (B)
Rozetka.ua (Київ)
4 667 грн.
← купити
Корпус Montech SKY TWO (B) 268251
Rozetka.ua (Київ)
4 760 грн.
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B)
Rozetka.ua (Київ)
5 012 грн.
← купити
Корпус MONTECH SKY TWO (B) (SKY TWO (B)) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
4 690 грн.
← купити
Montech SKY TWO Black
Rozetka.ua (Київ)
4 432 грн.
← купити
Корпус Montech Sky Two ARGB Black (SKY TWO (B))
Rozetka.ua (Київ)
4 641 грн.
← купити
Корпус Montech SKY TWO, Black
Rozetka.ua (Київ)
4 714 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH SKY TWO (B)
Rozetka.ua (Київ)
4 726 грн.
← купити
Корпус Montech SKY Two Black (GEMT-007)
Rozetka.ua (Київ)
4 837 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech Sky Two Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Montech Sky Two Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Montech Sky Two Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія