шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення3Корисне1Комплектуючі
Купити корпус Montech XR Black за ціною від 2164 грн.
Відео 13Фото 6

Характеристики та опис Montech XR Black

Місць для СРО: 1; Розмір СРО зверху: 360мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 9; Місць для вентиляторів знизу: 3x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 3
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
450x230x435 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
3 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 164  до 3 442 грн.
Корпус MONTECH XR Black XR (B)
FOXTROT.UA (Київ)
2 499 грн.
← купити
Корпус MONTECH ATX W/O PSU BLACK (XR (B)) XR (B)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech Xr Black (XR (B))
Цифра (Київ)
2 449 грн.
← купити
Корпус Montech Xr Black (XR (B))
Stls.store (Київ)
← купити
MONTECH XR (B)
Mallprix.com (Київ)
2 322 грн.
← купити
Montech XR Black XR (B)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
2 265 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH XR (B) XR (B)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech XR Black
Tomdom.in.ua (Львів)
3 281 грн.
← купити
Корпус Montech XR без БЖ Black XR (B)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech XR Black
Denika.ua (Харків)
2 179 грн.
← купити
MONTECH XR (B)
Tehnomart.com (Київ)
2 318 грн.
← купити
Montech ATX W/O PSU BLACK XR (B) ATXW/OPSUBLACKXR(B)
COMFY.ua (Київ)
2 549 грн.
← купити
Корпус Montech ATX PSU (XR BLACK) Black XR BLACK
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Montech XR Black
Soho.com.ua (Київ)
2 349 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH XR (B)
Q-techno.com.ua (Київ)
2 605 грн.
← купити
Корпус ATX W/O PSU BLACK XR (B) MONTECH XR (B)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК MONTECH XR (B) XR (B)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech XR Black with window XR B
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення Montech XR Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 640 грн.
← купити
Корпус для комп'ютера Montech XR TG Miditower чорного кольору (MONTECHXRB)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 442 грн.
← купити
Корпус Montech XR Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 278 грн.
← купити
Корпус Montech XR Black Без БЖ UA XR (B)
Sota.store (Київ)
2 308 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR BLACK (XR (B)) Без БП
MAUDAU (Київ)
2 874 грн.
← купити
Montech Корпус для ПК Montech XR Black
MTA.ua (Київ)
← купити
MONTECH XR (B) Корпус XR (B)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH XR BLACK (XR (B)) Без БП XR (B)
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech XR Black (XR (B))
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech XR Black XR (B)
Zaua.store (Львів)
3 275 грн.
← купити
Корпус Montech XR Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 272 грн.
← купити
Корпус Montech XR Black
Redprice.sale (Львів)
← купити
Корпус Montech XR Black XR (B)
Saren.com.ua (Львів)
3 282 грн.
← купити
Корпус ATX W/O PSU BLACK XR (B) MONTECH
MAUDAU (Київ)
2 999 грн.
← купити
Корпус Montech XR ARGB Black (XR (B))
MAUDAU (Київ)
2 805 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR Black (XR(B))
Rozetka.ua (Київ)
2 164 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR BLACK (XR(B))
Rozetka.ua (Київ)
2 683 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR BLACK (XR(B)) 291059
Rozetka.ua (Київ)
2 737 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR Black [144051]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH XR (B)
Rozetka.ua (Київ)
2 896 грн.
← купити
Корпус MONTECH XR BLACK (XR (B)) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 659 грн.
← купити
Montech XR Black
Rozetka.ua (Київ)
2 492 грн.
← купити
Корпус Montech XR ARGB Black (XR (B))
Rozetka.ua (Київ)
2 571 грн.
← купити
Корпус Montech XR, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 679 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech XR Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Montech XR Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Montech XR Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія