шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити кермо MOZA Racing R5 Bundle за ціною від 20607 грн.
Відео 18Фото 8

Характеристики та опис MOZA Racing R5 Bundle

Кріплення до столу: зажими; Коробка передач: підрульові пелюстки; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: силова; Зворотний зв' Кількість кнопок: 18; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Підключення: дротове; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: кермо
Колір
Тип пристрою
кермо
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Підключення
дротове
Провідний інтерфейс
USB-A
Макс. частота опитування
1000 Гц (1 мс)
Загальна кількість кнопок
18
Зворотний зв'язок
силова
Маніпулятор D-pad
4-позиційний
Коробка передач
підрульові пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
зажими
Джерело живлення
мережа
Підсвітка
RGB
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 607  до 31 049 грн.
MOZA Racing RS20Moza
Mallprix.com (Київ)
23 385 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20) RS20
Click.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Bundle PC (RS20Moza) (UA) RS20Moza
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Saren.com.ua (Львів)
20 617 грн.
← купити
Кермо з педалями MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) Black RS20MOZA
Telemart.ua (Київ)
← купити
Кермо MOZA R5 Racing Bundle for PC Black (6973137270339) RS20Moza
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Tehnomart.com (Київ)
23 737 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC MOZA Racing RS20Moza
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
24 010 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 613 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MOZA Racing R5 Bundle, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо MOZA Racing R5 Bundle. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо MOZA Racing R5 Bundle у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія