шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни45Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити кермо MOZA Racing R5 Bundle за ціною від 19559 грн.
Відео 18Фото 8

Характеристики та опис MOZA Racing R5 Bundle

Кріплення до столу: зажими; Коробка передач: підрульові пелюстки; Маніпулятор D-pad;язок: силовий; Зворотний зв' Кількість кнопок: 18; Макс. частота опитування: 1000 Гц (1 мс); Кабель: Провідний інтерфейс: USB-A; Підключення: дротове; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Розмір керма (см): 28
Колір
Тип пристрою
кермо і педалі
Розмір керма
28 см
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Підключення
дротове
Кабель
USB-A
Макс. частота опитування
1000 Гц (1 мс)
Загальна кількість кнопок
18
Зворотний зв'язок
силовий
Маніпулятор D-pad
Коробка передач
підрульові пелюстки
Педалі
газ
гальмо
Кріплення до столу
зажими
Джерело живлення
мережа
Підсвітка
RGB
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 19 559  до 31 049 грн.
MOZA Racing RS20Moza
Mallprix.com (Київ)
23 385 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20) RS20
Click.ua (Київ)
26 999 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Bundle PC (RS20Moza) (UA) RS20Moza
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Saren.com.ua (Львів)
20 646 грн.
← купити
Кермо з педалями MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) Black RS20MOZA
Telemart.ua (Київ)
20 999 грн.
← купити
Кермо MOZA R5 Racing Bundle for PC Black (6973137270339) RS20Moza
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Tehnomart.com (Київ)
23 737 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 642 грн.
← купити
Ігрове кермо з педалями Moza R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) Black RS20Moza
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC, 22кн., подв. педалі SR-P Lite, кермо ES RS20Moza
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект (кермо, педалі) MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
20 198 грн.
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza) RS20Moza
icom.net.ua (Київ)
22 377 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC RS20Moza
ШО (Київ)
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza) RS20Moza
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20) Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Denika.ua (Харків)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC
Citrus.ua (Київ)
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Кермо і педалі Moza R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) 892887
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ігрове кермо з педалями MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Touch (Дніпро)
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 254 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC, 22кн., подв. педалі SR-P Lite, кермо ES
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
24 010 грн.
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza)
Soho.com.ua (Київ)
19 559 грн.
← купити
MOZA и педали R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) ипедалиR5RacingBundleforPC(RS20Moza)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza) RS20Moza
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite ES
MAUDAU (Київ)
31 049 грн.
← купити
MOZA Racing Кермо MOZA Racing Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
MTA.ua (Київ)
26 899 грн.
← купити
MOZA R5 Racing Bundle for PC (RS20Moza) rs20moza
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC 22кн. подв. педалі SR-P Lite кермо ES (892887)
Кібернетики (Київ)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC, 22кн., подв. педалі SR-P Lite, кермо ES 892887
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite ES (RS20Moza) RS20Moza
Compx.ua (Київ)
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC, 22кн., подв. педалі SR-P Lite, кермо ES (RS20)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Redprice.sale (Львів)
20 639 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 645 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Timesport.com.ua (Львів)
20 636 грн.
← купити
Кермо і педалі Moza Racing R5 Racing Bundle for PC 22 кн. подв. педалі SR-P Lite кермо ES
MAUDAU (Київ)
28 619 грн.
← купити
MOZA Racing Кермо MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC SR-P Lite (RS20Moza)
MTA.ua (Київ)
← купити
Кермо та педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC RS20
Rozetka.ua (Київ)
27 411 грн.
← купити
Кермо та педалі Moza R5 Racing Bundle for PC RS20
Rozetka.ua (Київ)
29 352 грн.
← купити
Moza R5 Bundle RS20 – професійний комплект для автосимуляторів PC з кермом, педалями та Direct Drive
Rozetka.ua (Київ)
30 999 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza R5 Racing Set (RS20)
Rozetka.ua (Київ)
28 894 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) Moza Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрове кермо з педалями MOZA Racing R5 Racing Bundle для PC 22кн SR-P Lite кермо ES Black (RS20Moza)
Rozetka.ua (Київ)
28 680 грн.
← купити
Комплект (кермо, педалі) MOZA Racing R5 Racing Bundle for PC (RS20)
Rozetka.ua (Київ)
29 926 грн.
← купити
Кермо і педалі MOZA R5 Racing Bundle for PC, 22кн., подвійні педалі SR-P Lite, кермо ES (RS20)
Rozetka.ua (Київ)
24 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MOZA Racing R5 Bundle, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кермо MOZA Racing R5 Bundle. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кермо MOZA Racing R5 Bundle у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія