шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити варильна поверхня MPM 30-IM-12 за ціною від 5799 грн.
Фото 4

Характеристики та опис MPM 30-IM-12

Розміри для монтажу (мм): 270x490; Габарити (см): 29x52; Потужність підключення (кВт): 2.9; індикатор залишкового тепла; захист від дітей; таймер; автовимкнення; Управління: сенсорне; Робоча поверхня: склокераміка; Тип поверхні: електрична; Тип пристрою: варильна поверхня
Колір
Тип пристроюварильна поверхня
Тип поверхніелектрична
Оформленнядоміно
Конфорки
Робоча поверхнясклокераміка
Кількість індукційних конфорок2
Потужність конфорок1.2 кВт, 1.8 кВт
Діаметр конфорок16 см, 18 см
Управліннясенсорне
Рівнів потужності конфорок9
Функції та можливості
Функціїавтоматичне відключення
таймер
захист від дітей
індикатор залишкового тепла
Загальні характеристики
Потужність підключення2.9 кВт
Рамканемає
Габарити (ШхГ)29x52 см
Розміри для монтажу (ШхГ)270x490 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7250 грн.

від 5 799  до 7 655 грн.
Варочна поверхня MPM MPM-30-IM-12
Itbox.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-12
Timesport.com.ua (Львів)
6 976 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-12
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 982 грн.
← купити
Індукційна варильна поверхня MPM MPM-30-IM-12
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 073 грн.
← купити
Варочна поверхня MPM MPM-30-IM-12
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Варильна поверхня електрична MPM 30-IM-12
Denika.ua (Харків)
6 229 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM 30-IM-12
Rozetka.ua (Київ)
6 361 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-12
Tomdom.in.ua (Львів)
6 985 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-12
Redprice.sale (Львів)
6 979 грн.
← купити
Варильна поверхня електрична MPM MPM-30-IM-12
Saren.com.ua (Львів)
6 986 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM 30-IM-12, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: варильна поверхня MPM 30-IM-12. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на варильна поверхня MPM 30-IM-12 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія