шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни51Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити кухонний комбайн MPM MRK-20 за ціною від 6969 грн.
Фото 14

Характеристики та опис MPM MRK-20

Матеріал корпуса: пластик; Програми: Основний матеріал чаші: метал; Імпульсний режим; Кількість швидкостей: 6; Потужність (Вт): 1500; Ємність чаші (л): 7; основна чаша: основна чаша 2 шт.; Тип: планетарний міксер
Колір
Типпланетарний міксер
Комплектація
Насадкиосновна чаша 2 шт.
Аксесуаривіничок для збивання
силіконовий бітер
насадка / гак для замішування тіста
Характеристики
Ємність чаші7 л / друга чаша 7 л /
Потужність1500 Вт / макс. - 2600 Вт /
Кількість швидкостей6
Імпульсний режим
Інше
Основний матеріал чашіметал
Матеріал корпусапластик
Довжина мережевого шнура1 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 969  до 10 691 грн.
Кухонний комбайн MPM MRK-20
Itbox.ua (Київ)
8 072 грн.
← купити
Міксер планетарний MPM MRK-20
FOXTROT.UA (Київ)
8 099 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
АЛЛО (Київ)
← купити
MPM MRK-20
Pro100market.com.ua (Київ)
7 536 грн.
← купити
MPM MRK-20
Vodogreyka.com.ua (Київ)
7 574 грн.
← купити
Міксер Mpm MRK-20
Цифра (Київ)
7 417 грн.
← купити
Міксер Mpm MRK-20
Stls.store (Київ)
7 492 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
ТЕХНОточка (Київ)
7 390 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Denika.ua (Харків)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Timesport.com.ua (Львів)
7 628 грн.
← купити
MPM MRK-20
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 602 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20
Comtrading.ua (Київ)
7 938 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20
Smartmag.biz.ua (Львів)
7 035 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20 2600 Вт з додатковою чашею DROWMRK-20
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 519 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Foroom.com.ua (Київ)
7 886 грн.
← купити
Кухонный комбайн MPM MRK-20
Q-techno.com.ua (Київ)
7 589 грн.
← купити
MPM MRK-20 планетарний міксер, 6-ступеневе регулювання швидкості та імпульсна функція, Захист від увімкнення при неправильні
Xfrost.net.ua (Київ)
7 366 грн.
← купити
Кухонна машина MPM, MRK-20
Citrus.ua (Київ)
← купити
MPM MRK-20
1smarty.com.ua (Київ)
7 498 грн.
← купити
Міксер планетарний MPM MRK-20
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 999 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 904 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20
icom.net.ua (Київ)
8 078 грн.
← купити
Кухонний комбайн mpm mrk-20
Tviy-Dim.com (Київ)
7 127 грн.
← купити
Міксер планетарний MPM MRK-20
MAUDAU (Київ)
8 369 грн.
← купити
MPM MRK-20 Кухонна машина MRK-20
Kvshop.com.ua (Київ)
7 677 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20 NW58554
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 025 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Tomdom.in.ua (Львів)
7 637 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Redprice.sale (Львів)
7 631 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Saren.com.ua (Львів)
7 597 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Timesport.com.ua (Львів)
8 162 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Tehnomarket.ua (Вінниця)
6 969 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Zaua.store (Львів)
7 599 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
MAUDAU (Київ)
7 442 грн.
← купити
Кухонна машина Mpm MRK-20 PG-MRK20
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Кухонне обладнання MPM Product MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
9 240 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
8 531 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
8 709 грн.
← купити
Міксер планетарний MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20 280402
Rozetka.ua (Київ)
8 616 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
8 676 грн.
← купити
Кухонна машина MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
8 558 грн.
← купити
Планетарний міксер MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
8 504 грн.
← купити
Кухонне обладнання MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Кухонний комбайн mpm mrk-20
Rozetka.ua (Київ)
7 760 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20[81091]
Rozetka.ua (Київ)
9 826 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20 MPM MRK-20 956966
Rozetka.ua (Київ)
10 691 грн.
← купити
Кухонний комбайн MPM MRK-20
Rozetka.ua (Київ)
9 283 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MPM MRK-20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кухонний комбайн MPM MRK-20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кухонний комбайн MPM MRK-20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія