шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MSI (призначення)
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки2Обговорення8Корисне5Комплектуючі
Купити материнська плата MSI B550M PRO-VDH за ціною від 4099 грн.
Відео 24Фото 6

Характеристики та опис MSI B550M PRO-VDH

Живлення процесора: 8-pin;єм живлення: 24-pin; Основний роз' USB-A 5Gbps (шт.): 4; USB-А 2.0 (шт.): 2; LAN: 1 Гбіт/с; Звук (каналів): 7.1; HDMI; TPM-конектор;єми; Сталеві PCIe роз' Підтримка PCIe: 4.0;єм: 2; M.2 роз' SATA 3: 4;яті (ГБ): 128;єм пам' Макс. об' Частота ОЗП (МГц): 4400
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
1
Socket
AM4
Форм-фактор
micro-ATX
Розміри (ВхШ)
244x244 мм
Чипсет
AMD B550
DDR4
4 слоти(ів)
SATA 3 (6 Гбіт/с)
4 шт.
Слотів PCIe 16x
1 шт.
Підтримка PCIe
4.0
USB-A 5Gbps
4 шт.
Основний роз'єм живлення
24-pin
Живлення процесора
8-pin
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  5250 грн.

топ тотал чорний дизайн і охолодження
28 березня 2026, 14:15 #
Переваги:температури, дизайн

Недоліки:розташування пінів які треба замкнути для відновлення стандартних налаштувань біоса перекриває відеокарта, можна підлізти викруткою але бісить що не могли зробити цю функцію на дешевій кнопці

Коментар:Топ по температурам, дизайну плати та біоса.

Автор:vvs  пользуюсь MSI B550M PRO-VDH більше року

Можно покупать только если плата совместима с коробки имеющимся процессором
30 вересня 2021, 18:40 #
Переваги:Качество исполнения

Недоліки:Обновление (прошивка) БИОС - сплошной геморрой

Коментар:На сайте производителя сказано что плата совместима после обновления БИОС с процессорами amd ryzen выше 3000 серии. До установки ryzen 5600g с флэшки обновили Биос (строго согласно инструкции от производителя), но при запуске выяснилось что обновление встаёт криво. Дальше больше, что бы прошить программатором нужно из платы выпаять встроенную флэшку micron 256md так как "ножек" у нее нет. Но и это не помогло, так как в инете просто нет подходящей программы для программатора под эту флэшку. В итоге имеем: по обзорам плата не плохая, но что бы обновить или прошить последний Биос, замучаетест пыль глотать

Автор:Александр

від 4 099  до 5 295 грн.
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (sAM4, AMD B550, DDR4, mATX)
Artline.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH Socket AM4
Click.ua (Київ)
4 294 грн.
← купити
Материнcька плата MSI B550M PRO-VDH B550MPRO-VDH
Moyo.ua (Київ)
4 169 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
FOXTROT.UA (Київ)
4 246 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH Socket AM4
Nkt.ua (Київ)
4 248 грн.
← купити
Msi B550M PRO-VDH
Цифра (Київ)
4 657 грн.
← купити
Msi B550M PRO-VDH
Stls.store (Київ)
4 698 грн.
← купити
Материнська плата Msi B550M PRO-VDH
Openshop.ua (Київ)
4 592 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH
Mallprix.com (Київ)
4 369 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH B550MPRO-VDH
Luckylink.kiev.ua (Київ)
4 247 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Redprice.sale (Львів)
4 408 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (sAM4, AMD B550)
Telemart.ua (Київ)
4 139 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH
Tehnomart.com (Київ)
4 307 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH Socket AM4 — Материнська плата
Comtrade.ua (Київ)
4 257 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 411 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH s-AM4 UA
Sota.store (Київ)
4 327 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
E-server.com.ua (Київ)
4 230 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH DDR4
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 734 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
icom.net.ua (Київ)
4 314 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Denika.ua (Харків)
4 365 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Ktc.ua (Рівне)
4 099 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 424 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550MPRO-VDH sAM4 B550 4xDDR4 HDMI-DP-VGA mATX B550M PRO-VDH
Comtrading.ua (Київ)
4 351 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Zhuk.ua (Київ)
4 165 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (B550M PRO-VDH) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
MAUDAU (Київ)
4 967 грн.
← купити
MSI Материнська плата MSI B550M PRO-VDH Black Socket AM4
MTA.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH Материнська плата B550M PRO-VDH
Kvshop.com.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (B550M PRO-VDH) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
Compx.ua (Київ)
4 323 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (sAM4, AMD B550, PCI-Ex16)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Saren.com.ua (Львів)
4 415 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Tomdom.in.ua (Львів)
4 414 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Timesport.com.ua (Львів)
4 405 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M Pro-VDH Socket AM4 (B550M PRO-VDH)
MAUDAU (Київ)
5 295 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH EU
Rozetka.ua (Київ)
5 284 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Rozetka.ua (Київ)
4 911 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (B550M PRO-VDH) (Socket AM4, AMD B550, Micro-ATX)
Rozetka.ua (Київ)
4 589 грн.
← купити
MSI B550M PRO-VDH
Rozetka.ua (Київ)
4 672 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M Pro-VDH Socket AM4 (B550M PRO-VDH)
Rozetka.ua (Київ)
4 822 грн.
← купити
Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Rozetka.ua (Київ)
5 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI B550M PRO-VDH, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: материнська плата MSI B550M PRO-VDH. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на материнська плата MSI B550M PRO-VDH у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія