шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки1Обговорення2Корисне4Комплектуючі
Купити корпус Montech King 95 PRO Prussian Blue за ціною від 6532 грн.
Відео 27Фото 9

Характеристики та опис Montech King 95 PRO Prussian Blue

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО збоку: 240мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 9; Місць для вентиляторів знизу: 2x140мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів збоку: 2x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Хар-ки встановлених вентиляторів: 2x140мм, 4x120мм
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
ATX
Габарити (ВхШхГ)
442x300x475 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
6 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  8500 грн.

Красивий стильний корпус, особливо якщо підібрати білі комплектуючі
21 грудня 2025, 12:58 #
Переваги:Брав за зовнішній вигляд, але і місця всередині вистачає, дроти за бажанням можна красиво упорядкувати, та приховати

Недоліки:Повітряних фільтрів можна і побільше, з наявних, тільки на нижній частині

Коментар:Користуюсь більше 6 місяців, чудовий корпус

Автор:Артем  пользуюсь Montech King 95 PRO Rose Gold кілька місяців

від 6 532  до 8 161 грн.
Корпус MONTECH KING 95 PRO Prussian Blue (KING 95 PRO (PB)) KING 95 PRO (PB)
FOXTROT.UA (Київ)
7 699 грн.
← купити
Корпус MONTECH ATX W/O PSU (KING 95 PRO (PB)) KING 95 PRO (PB)
Moyo.ua (Київ)
← купити
MONTECH KING 95 PRO (PB)
Mallprix.com (Київ)
6 804 грн.
← купити
MONTECH ATX W/O PSU (KING 95 PRO (PB)) KING 95 PRO (PB)
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 587 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH KING 95 PRO (PB) KING 95 PRO (PB)
Itbox.ua (Київ)
← купити
MONTECH KING 95 PRO (PB)
Tehnomart.com (Київ)
6 745 грн.
← купити
Кулер до процесора MONTECH KING 95 PRO (PB)
Q-techno.com.ua (Київ)
7 476 грн.
← купити
Montech KING 95 PRO (PB) KING95PRO(PB)
COMFY.ua (Київ)
6 565 грн.
← купити
Корпус Montech King 95 Pro Prussian Blue
Denika.ua (Харків)
6 532 грн.
← купити
Корпус ATX W/O PSU KING 95 PRO (PB) MONTECH UA KING 95 PRO (PB)
Sota.store (Київ)
7 930 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH KING 95 PRO (PB) KING 95 PRO (PB)
icom.net.ua (Київ)
6 664 грн.
← купити
Корпус для ПК MONTECH KING 95 PRO (PB) KING 95 PRO (PB)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech King 95 Pro без БЖ Prussian Blue KING 95 PRO (PB)
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус Montech King 95 Pro Blue with window (KING 95 PRO (PRUS BLUE)) KING 95 PRO (PRUS BLUE)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Montech Корпус для ПК Montech KING 95 PRO Prussian Blue
MTA.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
MONTECH KING 95 PRO (PB) Корпус KING 95 PRO (PB)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH KING 95 PRO (PB) (KING 95 PRO (PB)) Без БП KING 95 PRO (PB)
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус MONTECH KING 95 PRO (PB) (KING 95 PRO (PB))
Rozetka.ua (Київ)
8 161 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Montech King 95 PRO Prussian Blue, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Montech King 95 PRO Prussian Blue. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Montech King 95 PRO Prussian Blue у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія