шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Клавіатура MSI Forge K210 Wireless Combo

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура MSI Forge K210 Wireless Combo за ціною від 1639 грн.
Фото 14

Характеристики та опис MSI Forge K210 Wireless Combo

Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 1600; Розміри (мм): 433x122x17; Джерело живлення: акумулятор; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Клавіша Fn; Дод. клавіш: 4; Конструкція клавіш: ножичний; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: радіо; Комплектація: клавіатура і миша
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключеннярадіо
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішножичний
Додаткових клавіш4
Клавіша Fn
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Джерело живленняакумулятор
Інше
Розміри433x122x17 мм
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок5
Кількість коліс прокрутки1
Кнопка перемикання DPI
Роздільна здатність сенсора1000 – 1600 DPI
Розміри (ДхШхВ)124x63x40 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

від 1 639  до 1 849 грн.
MSI Комплект клавіатура та миша MSI FORGE K210 WIRELESS COMBO White (S11-43UA305-Y92)
MTA.ua (Київ)
1 649 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) MSI Forge K210 Combo White UA
Touch (Дніпро)
1 639 грн.
← купити
Комплект клавіатура+миша MSI Forge K210 Wireless Combo White (FORGE K210 WIRELESS COMBO WHITE)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
MSI FORGE K210 Wireless Combo White (S11-43UA305-Y92) s11-43ua305-y92
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) MSI Forge K210 Combo White UA [166436]
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI Forge K210 Wireless Combo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура MSI Forge K210 Wireless Combo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура MSI Forge K210 Wireless Combo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія