шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MSI (діагональ)
35 – 40"

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити монітор MSI MAG 275QF E20 за ціною від 7985 грн.
Фото 5

Характеристики та опис MSI MAG 275QF E20

Габарити без підставки (мм): 613x361x58; Габарити (мм): 613x454x220; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; висвітлення темних ділянок; відображення FPS; таймер; приціл; Adaptive-Sync; NVIDIA сумісність: NVIDIA G-Sync Compatible; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture)
Колір
Тип
ігровий монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
0.5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x454x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 7 985  до 10 999 грн.
Монітор 27" MSI MAG 275QF E20
Artline.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
FOXTROT.UA (Київ)
8 799 грн.
← купити
MSI Монітор MSI MAG 275QF E20 Black 27
MTA.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Itbox.ua (Київ)
← купити
MSI MAG 275QF E20
Mallprix.com (Київ)
8 239 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20 - 27" IPS / 2560×1440 / 200 Гц / AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Compatible
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор MSI 27" MAG 275QF E20 IPS Black 200Hz MAG 275QF E20
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI 27" MAG 275QF E20 Black MAG 275QF E20
Telemart.ua (Київ)
← купити
MSI MAG 275QF E20 MAG275QFE20
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Nkt.ua (Київ)
8 082 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20 UA
Sota.store (Київ)
8 224 грн.
← купити
Монітор IPS 27" WQHD (2560 x 1440) 0.5ms 200Hz 178 /178/DP/2HDMI MAG 275QF E20 MAG 275QF E20
Comtrading.ua (Київ)
8 041 грн.
← купити
MSI MAG 275QF E20
Luckylink.kiev.ua (Київ)
8 609 грн.
← купити
MSI MAG 275QF E20
Notebooker.ua (Київ)
← купити
MSI MAG 275QF E20
Tehnomart.com (Київ)
8 147 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Denika.ua (Харків)
8 668 грн.
← купити
Монітор MSI 27" MAG 275QF E20 IPS Black 200Hz MAG 275QF E20
icom.net.ua (Київ)
7 985 грн.
← купити
Монітор MSI 27" MAG 275QF E20
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 039 грн.
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 692 грн.
← купити
MSI Монітор ips 27" wqhd (2560 x 1440) 0.5ms 200Hz 178 /178/dp/2hdmi mag 275qf e20
Tviy-Dim.com (Київ)
8 707 грн.
← купити
MSI MAG 275QF E20
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" MSI MAG 275QF E20 (MAG 275QF E20) 2560x1440 (QHD, 2K) IPS 200 Hz
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" MSI MAG 275QF E20
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI MAG 275QF E20
Rozetka.ua (Київ)
9 968 грн.
← купити
MSI Монітор ips 27" wqhd (2560 x 1440) 0.5ms 200Hz 178 /178/dp/2hdmi mag 275qf e20
Rozetka.ua (Київ)
10 716 грн.
← купити
Монітор 27" MSI MAG 275QF E20 (MAG 275QF E20) Rapid IPS 200Hz 2560x1440 Black
Rozetka.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Монітор 27" MSI MAG 275QF E20 QHD IPS 200Hz (MAG 275QF E20)
Rozetka.ua (Київ)
10 803 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI MAG 275QF E20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор MSI MAG 275QF E20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор MSI MAG 275QF E20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія