шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
MSI (діагональ)
35 – 40"

Каталог /

Монітор MSI PRO MP225 E12VL

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор MSI PRO MP225 E12VL за ціною від 3546 грн.
Фото 6

Характеристики та опис MSI PRO MP225 E12VL

Габарити без підставки (мм): 493x283x50; Габарити (мм): 493x378x182; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; відображення FPS; таймер; приціл; Adaptive-Sync;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors); Динамічна контрастність: 100 000 000:1
Колір
Тип
монітор
Діагональ
21.5 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Час відгуку (MPRT)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
493x378x182 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 546  до 4 057 грн.
Монітор 21.5" MSI PRO MP225 E12VL
Artline.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP225 E12VL
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
MSI Монітор MSI PRO MP225 E12VL Black 21.45
MTA.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI PRO MP225 E12VL
Itbox.ua (Київ)
← купити
MSI PRO MP225 E12VL
Mallprix.com (Київ)
3 657 грн.
← купити
Монітор MSI PRO MP225 E12VL - 21.45" VA / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор VA 21.45" FHD (1920 x 1080) 1ms 120Hz 178/ 178 /VGA/ HDMI /Mic/HP PRO MP225 E12VL PRO MP225 E12VL
Comtrading.ua (Київ)
3 734 грн.
← купити
MSI PRO MP225 E12VL PROMP225E12VL
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор MSI PRO MP225 E12VL
icom.net.ua (Київ)
3 546 грн.
← купити
Монітор MSI 21.45" PRO MP225 E12VL Black PRO MP225 E12VL
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати MSI PRO MP225 E12VL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор MSI PRO MP225 E12VL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор MSI PRO MP225 E12VL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія