шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3
Купити електросамокат Navee ST3 Pro за ціною від 24703 грн.
Відео 8Фото 22

Характеристики та опис Navee ST3 Pro

Вага (кг): 25.3; Захист від пилу та води: IPX5; Підставка; Сигнал / дзвінок; Стоп-сигнал; Поворотники; Фара; Підключення до смартфону; Напруга живлення (В): 48; Ємність акумулятора (Агод): 12.75; Рекуперація; Задні гальма: дисковий та електричний; Передні гальма: барабанні; Амортизація: передня та задня
Колір
Максимальне навантаження120 кг
Складаний
Ходові характеристики
Запас ходу75 км / при 15км/ч, 55км при 25км/ч /
Потужність двигуна600 Вт / Італія: 500 Вт, Німеччина: 450 Вт, Швеція: 250 Вт. Пікова 1350 Вт /
Максимальна швидкість40 км/год / версія для США; 25 км/год: версія для ЄС, Іспанія; 20 км/год: Німеччина, Італія, Швейцарія, Польща /
Швидкісні режими3
Пішохідний режим
Максимальний кут підйому15 °
Привідзадній
Колесагумові надувні безкамерні
10 "
Амортизаціяпередня та задня
Передні гальмабарабанні
Задні гальмадисковий та електричний
Рекуперація
Акумулятор
Місткість акумулятора12.75 А·год
Напруга живлення48 В
Час повної зарядки10 год
Функції та можливості
Підключення до смартфону
Фара
Поворотники
Стоп-сигнал
Сигнал / дзвінок
Підставка
Захист від пилу та водиIPX5
Загальні характеристики
Розміри120х60х130.5 см
Розміри (складений)120х60х59.6 см
Вага25.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 24 703  до 48 699 грн.
Електросамокат Navee ST3 Pro
Touch (Дніпро)
44 999 грн.
← купити
Navee St3 Pro Black
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
25 417 грн.
← купити
Електричний самокат Navee ST3 Pro 600W 75 км 10" black TMOBIST3PRO
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
26 044 грн.
← купити
Электрический самокат Navee ST3 Pro 600W 75km 10" Черный
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
25 594 грн.
← купити
Електросамокат NAVEE ST3 PRO
Denika.ua (Харків)
24 703 грн.
← купити
Електросамокат Navee ST3 Pro [163969]
Rozetka.ua (Київ)
48 699 грн.
← купити
Електричний самокат Navee ST3 Pro 600W 75km 10" Чорний
Rozetka.ua (Київ)
29 684 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Navee ST3 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електросамокат Navee ST3 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електросамокат Navee ST3 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія