шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Ninja Zerostick C60216DE за ціною від 1716 грн.

Характеристики та опис Ninja Zerostick C60216DE

Країна походження бренду: США; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття;єм (л): 1.4; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 16; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
16 см
Об'єм
1.4 л
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці / до 260 °С /
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
США
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2300 грн.

від 1 716  до 2 591 грн.
Каструля Ninja Zerostick Edelstahl 16 см (C60216DE)
Stls.store (Київ)
1 828 грн.
← купити
Каструля NINJA ZEROSTICK 1.4 л (C60216DE) C60216DE
FOXTROT.UA (Київ)
1 999 грн.
← купити
Каструля Ninja Zerostick 16 см (C60216DE) Zerostick 16 см (C60216DE)
Denika.ua (Харків)
1 716 грн.
← купити
Каструля Ninja ZEROSTICK з нержавіючої сталі 16 см (C60216DE) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Каструля Ninja з нержавіючої сталі 16 см (C60216DE) C60216DE
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Каструля Ninja з нержавіючої сталі 16 см (C60216DE) C60216DE
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ninja 16 см (C60216DE) 16см(C60216DE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Ninja Zerostick з нержавіючої сталі 16 см (C60216DE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля з кришкою Ninja ZEROSTICK C60216DE 16 см срібляста
Rozetka.ua (Київ)
2 581 грн.
← купити
Каструля Ninja з нержавіючої сталі 16 см (C60216DE)
Rozetka.ua (Київ)
2 591 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Zerostick C60216DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Ninja Zerostick C60216DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Ninja Zerostick C60216DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія