шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Ninja Zerostick Essentials C13000DE за ціною від 3887 грн.

Характеристики та опис Ninja Zerostick Essentials C13000DE

Країна походження бренду: США; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: кований алюміній; отвір для пари; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: керамічне; Макс. розмір (см): 20; Мін. розмір (см): 16; Кришки: 3 кришки; Комплектація: каструлі: 3 каструлі
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
16 см
18 см
20 см
Антипригарне покриття
керамічне / ZEROSTICK /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці / до 260 °С /
отвір для пари
Матеріал
кований алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
США
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 887  до 6 559 грн.
Набір каструль Ninja Zerostick Essential із 6 предметів (C13000DE)
Stls.store (Київ)
4 685 грн.
← купити
Набір каструль NINJA ZEROSTICK Essentials 1,4+2,1+2,8 л (C13000DE) C13000DE
FOXTROT.UA (Київ)
4 499 грн.
← купити
Ninja ZEROSTICK Essentials з 6 пр. (C13000DE) ZEROSTICKEssentialsз6пр.(C13000DE)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Набір каструль NINJA Zerostick Essentials (C13000DE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 503 грн.
← купити
Набір каструль Ninja ZEROSTICK Essentials, 6 предметів (C13000DE) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Набір каструль Ninja Zerostick Essentials (C13000DE) Zerostick Essentials (C13000DE)
Denika.ua (Харків)
3 887 грн.
← купити
Ninja Набір каструль Ninja ZEROSTICK Essentials з 6 предметів C13000DE
MTA.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Ninja NINJA Zerostick Essentials (C13000DE) Посуда NINJA Zerostick Essentials (C13000DE)
Kvshop.com.ua (Київ)
5 877 грн.
← купити
Набір каструль Ninja 3 пр. (C13000DE)
Кібернетики (Київ)
← купити
Набір каструль Ninja Zerostick Essentials 6 предметів (C13000DE)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Zerostick Essentials C13000DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Ninja Zerostick Essentials C13000DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Ninja Zerostick Essentials C13000DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія