| Зарядка акумуляторів | | Слотів зарядки | 4 шт. | | Підтримувані типи | Ni-Cd Ni-Mh Li-Ion LiFePO4 IMR
| | Типорозміри | AAAA AAA AA C 10440 14500 16340 (CR123) 17500 17670 18350 18490 18650 22650 26650
|
| | Характеристики | | Індикація роботи | дисплей | | Незалежних каналів заряду | 4 шт. | | Мін. струм заряду | 375 мА | | Макс. струм заряду | 750 мА | | Струм заряду (всі канали) | 375 мА |Функції та можливості | | Захист від перезаряду |  | | Перевірка полярності |  | | Захист від перегрівання |Інше | | Комплектація | адаптер прикурювача 12В
| | Рухливий мінусовий контакт |  | | Мережева вилка на кабелі |  | | Габарити (ВхШхГ) | 143х99х36 мм | | Вага | 239 г |
|
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі Не рекомендую, раскрученный кусок хлама | Переваги: | Ничего |Недоліки: | - Всё болтается, чуть заденешь, батарейки вылетают - Кнопки люфтят и ужасно болтаются - Долго заряжает |Коментар: | Зряжает очень долго. Через 3 недели вышел из строя, просто тупо завис и всё. | | |
Инструкция к Nitecore Digicharger D2→ | від 1 400 до 2 270 грн.  | Nitecore 09000 Mallprix.com (Київ) | 1 675 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger D4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, A (09000) 09000 Brain.com.ua (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UMS2 (2 channels, LCD, Li-ion, IMR, Ni-Mh, Ni-Cd, 4A) (UMS2) Itbox.ua (Київ) | 1 400 грн. ← купити |  | Nitecore Digicharger D4 (09000) DigichargerD4(09000) COMFY.ua (Київ) | 1 579 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore D4 (6-1121) One-click.com.ua (Дніпро) | 1 789 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger D4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), АА Comtrading.ua (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Nitecore Digicharger D4 з LED дисплеєм (4 канали) AKS.ua (Київ) | 1 749 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger d4 (4 channels, lcd дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, a (09000) Tviy-Dim.com (Київ) | 1 769 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій NITECORE Digicharger D4 (NITD4LCD4) NITD4LCD4 FOXTROT.UA (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Nitecore Зарядний пристрій для акумуляторів AA, AAA Nitecore Digicharger D4 MTA.ua (Київ) | 1 449 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger D4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), АА Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 1 601 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger D4 (NITD4LCD4) Rozetka.ua (Київ) | 1 762 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UMS2 (2 channels, LCD, Li-ion, IMR, Ni-Mh, Ni-Cd, 4A) (UMS2) Brain.com.ua (Київ) | 1 400 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger D4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, A (09000) 09000 Itbox.ua (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger D4 (4 channels, LCD дисп., Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, A (09000) 09000 Comtrading.ua (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UMS2 (YT31540) Rozetka.ua (Київ) | 1 599 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger D4 4 каналу LCD дисплей для Li-ion Ni-MH Ni-Cd акумуляторів заряджання батарей (YU-GT Rozetka.ua (Київ) | 2 012 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger D4 4 каналу LCD дисплей для Li-ion Ni-MH Ni-Cd акумуляторів заряджання батарей (TOR-J Rozetka.ua (Київ) | 2 049 грн. ← купити |  | Універсальний зарядний пристрій Nitecore Digicharger D4 4 канали LCD-екран для Li-ion/Ni-MH/Ni-Cd Rozetka.ua (Київ) | 1 903 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger D4 4 каналу LCD дисплей для Li-ion Ni-MH Ni-Cd акумуляторів заряджання батарей (LO-TH Rozetka.ua (Київ) | 2 030 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger D4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), АА Rozetka.ua (Київ) | 2 066 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger D4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, A (09000) Rozetka.ua (Київ) | 2 270 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger D4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), АА Rozetka.ua (Київ) | 1 700 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger D4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, A (09000) Rozetka.ua (Київ) | 2 214 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (24) |
|