| Зарядка акумуляторів | | Слотів зарядки | 2 шт. | | Підтримувані типи | Ni-Cd Ni-Mh Li-Ion LiFePO4 IMR
| | Типорозміри | AAAA AAA AA C D 10440 14500 16340 (CR123) 16500 17500 17650 17670 18350 18490 18500 18650 22650 25500 26500 26650 26700
|
| | Характеристики | | Індикація роботи | дисплей | | Незалежних каналів заряду | 2 шт. | | Мін. струм заряду | 100 мА | | Макс. струм заряду | 1500 мА | | Струм заряду (всі канали) | 1500 мА |Функції та можливості | | Вимірювання ємності |  | | Захист від перезаряду |  | | Відновлення ємності |  | | Перевірка полярності |  | | Захист від перегрівання |  | | Захист від замикання |Інше | | Рухливий мінусовий контакт |  | | Живлення зарядки від USB | microUSB | | Габарити (ВхШхГ) | 40x73x152 мм | | Вага | 148 г |
|
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | Переваги: | Качество сборки и материалов, Работа, Управление, Цена |Недоліки: | Размер - оно в два раза больше, чем ожидал |Коментар: | Хороший девайс с функционалом. Дело свое делает, аккумуляторы не греются сильно, как в предыдущей зарядке. Восстановил даже те аккумы, что я уже похоронил для себя. Одно что, расстроило - размер. Продавцы должны где-то это указывать жирным большим шрифтом! Оно в два раза больше, чем ожидал, так как рассчитана также на IMR аккумуляторы, которые в два раза больше обычных "пальчиковых". Я, например, о таких не знал и представлял, что на фото обычные большие "пальчики" АА. Так что до сих пор, когда берешь в руки зарядку, такое ощущение, что тебе лет 5 и ты маленький :). Сделал фото, чтобы было понятно.Возвращать не стал, но для поездок придётся купить еще одну зарядку, так как эту лопату возить с собой нет смысла. |Автор: | Shikarshi | | |
| від 900 до 1 290 грн.  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM2 (2 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11454) 11454 Brain.com.ua (Київ) | 900 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM2 (2 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11454) 11454 Itbox.ua (Київ) | 900 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore UM2 двоканальний (6-13392) One-click.com.ua (Дніпро) | 987 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM2, 2 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А Comtrading.ua (Київ) | 900 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій NITECORE Digicharger (UM2) UM2 FOXTROT.UA (Київ) | 900 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM2, 2 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А MAUDAU (Київ) | 1 004 грн. ← купити |  | Proinstal Зарядний пристрій для акумуляторів AA, AAA Proinstal Nitecore Digicharger UM2 2 канали, LCD дисплей MTA.ua (Київ) | 900 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM2, 2 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 947 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM2, 2 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А Rozetka.ua (Київ) | 1 222 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM2 (2 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11454) Rozetka.ua (Київ) | 1 290 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM2, 4 канали, LCD дисплей Rozetka.ua (Київ) | 1 233 грн. ← купити |  | Інтелектуальний двоканальний зарядний пристрій Nitecore UM2 для АА, ААА, 18650,26650 Ni-Mh, Li-Ion/IMR, LiFePO4, Ni-Cd, Li-I Rozetka.ua (Київ) | 1 150 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (12) |
|