шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити ліхтарик Nitecore UT27 MCT за ціною від 2300 грн.
Відео 9Фото 24

Характеристики та опис Nitecore UT27 MCT

Вага (г): 74; Матеріал корпуса: пластик; Захист від вологи: IP66; елемент(и) живлення; USB-порт для зарядки: Type-C; Час роботи (режим Low) (год.): 14.5; Час роботи (режим High) (год): 3.5; Ємність акумулятора (мАгод): 1300; Джерело живлення: 1xHLB1300 або 3xAAA; червоне світло; маяк; Дальність освітлення (м): 160
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіоди
Модель діодаMCT UHE
Колірна температуратепле світло, денне світло
3000 — 6500 К
Піковий світловий потік800 лм
Дальність освітлення160 м
Рівнів яскравості3
Додаткові режими2 шт.
маяк
червоне світло
Живлення
Джерело живлення1xHLB1300 або 3xAAA
Ємність акумулятора1300 мАгод
Модель акумулятора1xHLB1300
Час роботи (режим High)3.5 год / 500 лм /
Час роботи (режим Low)14.5 год. / 100 лм /
USB-порт для зарядкиType-C
Індикатор рівня заряду
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
USB-кабель для заряджання
Інше
Захист від вологиIP66
Матеріал корпусапластик
Гарантія виробника5 років
Вага74 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2200 грн.    до  3100 грн.

Nitecore UT27 review | headlamp for trail running/jogging | 1Lumen
Nitecore UT27 New
від 2 300  до 3 750 грн.
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2024 чорний (6-14582024)
One-click.com.ua (Дніпро)
3 750 грн.
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 (2xNiteLab MCT UHE LED, 800 люмен, 12 режимів, 3xAAA, HLB1500), чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 430 грн.
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 PRO чорний (6-14582025probk)
One-click.com.ua (Дніпро)
2 930 грн.
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 PRO білий (6-14582025prowt)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 білий (6-14582025white)
One-click.com.ua (Дніпро)
3 188 грн.
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 PRO (2xNiteLab MCT UHE LED, 800 люмен, 12 режимів, 3xAAA, HLB1500), чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 640 грн.
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 (2xNiteLab MCT UHE LED, 800 люмен, 12 режимів, 3xAAA, HLB1500), білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 PRO (2xNiteLab MCT UHE LED, 800 люмен, 12 режимів, 3xAAA, HLB1500), білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Налобний ліхтар Nitecore UT27 2025 MCT 2.0 (2xNiteLab MCT UHE LED, 800 люмен, 12 режимів, 3xAAA, HLB1500), білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Налобний ліхтар із універсальним живленням Nitecore UT27 2025 PRO MCT (3xAAA, USB-C), чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 500 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nitecore UT27 MCT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Nitecore UT27 MCT. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Nitecore UT27 MCT у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія