шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Nois Carso 830119 за ціною від 9864 грн.

Характеристики та опис Nois Carso 830119

Країна походження бренду: Польща; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 2;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.7; Об'єм 2 каструлі (л): 2.8; Об'єм каструлі (л): 2;єм: Мін. об' Об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Миття в посудомийці
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм2 л
2.8 л
3.7 л
6.3 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм2 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуПольща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 9 864  до 13 759 грн.
Набір посуду NOIS Carso 6 предметів (830119)
MAUDAU (Київ)
11 466 грн.
← купити
NOIS Carso 12 пр. (830119) Carso12пр.(830119)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Nois Luna 830119 12 предметів срiбний
Rozetka.ua (Київ)
12 714 грн.
← купити
Набір посуду Nois Luna 830119 12 предметів срiбний
Rozetka.ua (Київ)
10 880 грн.
← купити
Набір посуду з 12 предметів carso Nois нержавіюча сталь нержавіюча сталь (830119)
Rozetka.ua (Київ)
13 759 грн.
← купити
Набір посуду Nois Carso 12 предметів (830119)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду Carso, 12 предметів 830119 NOIS
Rozetka.ua (Київ)
9 864 грн.
← купити
Набір посуду Nois Carso 12 предметів нержавіюча сталь (830119)
Rozetka.ua (Київ)
10 935 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nois Carso 830119, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Nois Carso 830119. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Nois Carso 830119 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія