шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кліматичний комплекс OneConcept MCH-1 за ціною від 4690 грн.

Характеристики та опис OneConcept MCH-1

Габарити (см): 70x28x31.2; Керування: механічне; Колеса; Таймер; Іонізатор;єм бака для води (л): 7; Об' Кількість швидкостей: 3; Циркуляція повітря (м³/год): 360
Колір
Циркуляція повітря
360 м³/год
Кількість швидкостей
3
Об'єм бака для води
7 л
Іонізатор
Таймер
Колеса для переміщення
Керування
механічне
Акумулятор холоду
немає
Споживана потужність
65 Вт
Габарити (ВхШхГ)
70x28x31.2 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 690  до 5 020 грн.
Мобільний кондиціонер-вентилятор OneConcept MCH-1 3-в-1 (10029739)
MAUDAU (Київ)
5 020 грн.
← купити
Охолоджувач повітря oneConcept MCH-1 3-в-1 (10029739)
Rozetka.ua (Київ)
4 690 грн.
← купити
Охолоджувач повітря OneConcept MCH-1 3-в-1 (10029739)
MAUDAU (Київ)
4 699 грн.
← купити
Мобільний кондиціонер-вентилятор oneConcept MCH-1 3-в-1 (10029739)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Охолодувач-вентилятор oneConcept MCH-1 3-в-1 (10029739)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Вентилятор, охолоджувач, увлажнювач повітря OneConcept MCH-1 V2 3 в 1
Rozetka.ua (Київ)
4 900 грн.
← купити
Охолоджувач зволожувач повітря вентилятор OneConcept MCH-1 V2 (10029739)
Rozetka.ua (Київ)
5 000 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OneConcept MCH-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кліматичний комплекс OneConcept MCH-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кліматичний комплекс OneConcept MCH-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія