шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus 12R 128GB

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне16Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus 12R 128GB за ціною від 18495 грн.
Відео 4Фото 10

Характеристики та опис OnePlus 12R 128GB

Вага (г): 207; Розміри (мм): 163.3x75.3x8.8; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IP64; Ємність (мАгод): 5500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX HD
Колір
діагональ дисплея
6.78 "
роздільна здатність екрану
2780х1264
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5500 мАгод
Захист від вологи
IP64
Розміри (ВхШхТ)
163.3x75.3x8.8 мм
Вага
207 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  24000 грн.

від 18 495  до 22 067 грн.
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
Justbuy.com.ua (Київ)
18 609 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray (Global)
Stls.store (Київ)
19 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray (Global)
Цифра (Київ)
19 199 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray EU
Sota.store (Київ)
18 495 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 340 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128Gb Iron Grey (Global Version)
MAUDAU (Київ)
20 319 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray NW62188
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
18 936 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
22 067 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
MAUDAU (Київ)
20 098 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 12R 8/128GB Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
20 747 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus 12R 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus 12R 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus 12R 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія