шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OPPO (тип)
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій OPPO SuperVOOC 67W за ціною від 986 грн.
Фото 9

Характеристики та опис OPPO SuperVOOC 67W

OPPO VOOC; Макс. потужність (USB) (Вт): 67;ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
67 Вт
Швидка зарядка
OPPO VOOC
SuperVOOC
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1700 грн.

від 986  до 1 683 грн.
Зарядний пристрій Oppo Usb Wall Charger SuperVOOC 67W White with USB-C Cable (VCB7CACH)
Цифра (Київ)
1 683 грн.
← купити
Зарядний пристрій Oppo Usb Wall Charger SuperVOOC 67W White with USB-C Cable (VCB7CACH)
Stls.store (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій OPPO Supervooc 67W Type-A to Type-C cable White (VCB7CACH) (EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 484 грн.
← купити
Oppo Supervooc 67W Type-A to Type-C cable White (VCB7CACH) Зарядний пристрій Supervooc 67W Type-A to Type-C cable White (VCB
Kvshop.com.ua (Київ)
1 297 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій OPPO SUPERVOOC 67W з кабелем White
Rozetka.ua (Київ)
986 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OPPO SuperVOOC 67W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій OPPO SuperVOOC 67W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій OPPO SuperVOOC 67W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія