шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Pacsafe Go 25L за ціною від 5785 грн.
Відео 4Фото 15

Характеристики та опис Pacsafe Go 25L

Вага (г): 720; Габарити (см): 46x31x14; Макс. діагональ ноутбука ("): 16; Матеріал: поліестер; кишеня на спинці; кишеня для пляшки; фронтальна кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; захист від порізів; металевий трос; RFID-захист; Конструкція: кріплення на валізу;єм (л): 25; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
25 л
кріплення на валізу
RFID-захист
металевий трос
захист від порізів
Кишені
відділення для ноутбука
фронтальна кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на спинці
Габарити
46x31x14 см
Вага
720 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6000 грн.    до  8250 грн.

від 5 785  до 8 075 грн.
Рюкзак PACSAFE GO 25L Fresh mint (35115528) 35115528
FOXTROT.UA (Київ)
7 330 грн.
← купити
Рюкзак туристичний Pacsafe Go 25L чорний/помаранчевий (35115130) 35115130
Itbox.ua (Київ)
7 329 грн.
← купити
Рюкзак туристичний Pacsafe Go 25L чорний/помаранчевий (35115130) 35115130
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Міський рюкзак антизлодій Pacsafe GO 25L 6 ст. захисту Чорний (35115130) 35115130
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pacsafe GO 25L backpack 6 ступенів захисту (35115651)
АЛЛО (Київ)
← купити
Pacsafe GO 25L backpack Повсякденний рюкзак (35115100) Унісекс, колір - Чорний, матеріал - Перероблений поліестер
Intertop.ua (Київ)
6 127 грн.
← купити
Рюкзак туристичний Pacsafe GO 25L backpack чорний (35115130)
Rozetka.ua (Київ)
8 075 грн.
← купити
Рюкзак PACSAFE Рюкзак GO 25 л Grey (35115146) 35115146
FOXTROT.UA (Київ)
5 785 грн.
← купити
Рюкзак PACSAFE GO 25 л Dark Blue/Yellow (35115660) 35115660
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Рюкзак PACSAFE Go 25L Anti-Theft Coastal Blue (35115651) 35115651
FOXTROT.UA (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pacsafe Go 25L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Pacsafe Go 25L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Pacsafe Go 25L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія