шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити рюкзак Thule Accent 26L за ціною від 6999 грн.
Відео 1Фото 12

Характеристики та опис Thule Accent 26L

Вага (г): 1200; Габарити (см): 48x33x25; Макс. діагональ ноутбука ("): 15.6; Матеріал: поліестер; кишеня на спинці; кишеня для пляшки; нижня кишеня; бічні кишені; фронтальна кишеня; верхня кишеня: жорстка верхня кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; Конструкція: кріплення на валізу; грудна стяжка
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
26 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
кріплення на валізу
Кишені
відділення для ноутбука
жорстка верхня кишеня
фронтальна кишеня
бічні кишені
нижня кишеня
кишеня для пляшки
кишеня на спинці
Габарити
48x33x25 см
Вага
1200 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8500 грн.

від 6 999  до 9 239 грн.
THULE Accent Recycled Backpack 26L TACBP-2316 (Чорний)
Tehnohata.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Рюкзак Thule Accent Recycled 23L Backpack Black TACBP-2316 (3205384)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Thule Accent 26L (Black) 3205384 (TH 3205384)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Accent Recycled Backpack 26L TACBP-2316 Black Thule (2000003361427)
Rozetka.ua (Київ)
7 839 грн.
← купити
Рюкзак Thule Accent Recycled Backpack 26l tacbp-2316 Black (3205384)
Rozetka.ua (Київ)
7 331 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16" Accent Recycled 26L TACBP-2316, black (3205384) Thule 3205384 915877
Rozetka.ua (Київ)
9 239 грн.
← купити
Рюкзак для ноутбука Thule 16 Accent Recycled 26L TACBP-2316, black (3205384)
Rozetka.ua (Київ)
9 164 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Accent 26L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Accent 26L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Accent 26L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія