шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Panasonic SC-BMAX5

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити аудіосистема Panasonic SC-BMAX5 за ціною від 8766 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Panasonic SC-BMAX5

Вага (кг): 6.5; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 397x280x293; Автономне живлення: акумулятор; Світлові ефекти; ЖК екран; Виходи: mini-Jack (3.5 мм); інструментальний; під мікрофон; оптичний; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Фазоінвертор; Кількість смуг: 1; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 75
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.1
Носії
USB-порт
Потужність системи
75 Вт
Інтерфейси
Bluetooth v5.0
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
397x280x293 мм
Вага
6.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Panasonic SC-BMAX5 review: Inexpensive but good party speaker
від 8 766  до 14 999 грн.
Портативна колонка Panasonic SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K)
Justbuy.com.ua (Київ)
10 675 грн.
← купити
Panasonic SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K)
Portativ.ua (Київ)
11 999 грн.
← купити
Аудіосистема Panasonic SC-BMAX5WW-K
Panashop.com.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Акустична система Panasonic SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K) SC-BMAX5WW-K
Click.ua (Київ)
← купити
Panasonic SC-BMAX5WW-K
Mallprix.com (Київ)
10 923 грн.
← купити
Портативна акустика PANASONIC SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K) SC-BMAX5WW-K
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустика PANASONIC SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K)
ТЕХНОточка (Київ)
11 219 грн.
← купити
Panasonic SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K)
Tehnomart.com (Київ)
10 903 грн.
← купити
Panasonic SC-BMAX5 Black (SC-BMAX5WW-K) SC-BMAX5WW-K
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Портативна акустика Panasonic SC-BMAX5 (7137264) Black 7137264
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Panasonic SC-BMAX5, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Panasonic SC-BMAX5. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Panasonic SC-BMAX5 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія