шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити ПНБ / тепловізор Pard Ocelot 640-50 LRF за ціною від 77000 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Pard Ocelot 640-50 LRF

Вага (г): 648; Габарити (мм): 182x68x79; Час безперервної роботи (год): 5; Джерело живлення: 1x21700; захист від пилу та води; вбудований відеорекордер; лазерний далекомір; Кутове поле зору (°): 7;єктива (мм): 50; Діаметр об' Цифрове збільшення (x): 8; Оптичне збільшення (x): 2.5; Дальність виявлення (м): 2600
Тип
тепловізор
Форм-фактор
приціл
Дальність виявлення
2600 м
Оптичне збільшення
2.5 x
Діаметр об'єктива
50 мм
Кутове поле зору
7 °
Час безперервної роботи
5 год
Габарити
182x68x79 мм
Вага
648 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  110000 грн.

від 77 000  до 110 000 грн.
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (640x512, 2600 м, 50 мм, NETD 20 мК, лазерний далекомір)
Teleskopi.com.ua (Київ)
110 000 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (80394)
One-click.com.ua (Дніпро)
86 650 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (50 мм, 640х512, 2600 м)
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
86 300 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (50 мм, 640х512, 2600 м)
Clever-market.com.ua (Одеса)
77 000 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF Q (640x512, 2600 м, 50 мм, NETD
Rozetka.ua (Київ)
104 600 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF Q (640x512, 2600 м, 50 мм, NETD 18 мК, лазерний далекомір)
Teleskopi.com.ua (Київ)
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF Q (50 мм, 640х512, 2600 м)
Ohotashop.com.ua (Запоріжжя)
101 970 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (50 мм, 640х512, 2600 м)
Rozetka.ua (Київ)
84 480 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF Q (50 мм, 640х512, 2600 м)
Rozetka.ua (Київ)
101 420 грн.
← купити
Тепловізійний приціл Pard Ocelot 640-50 LRF (50 мм, 640х512, 2600 м)
Rozetka.ua (Київ)
85 800 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pard Ocelot 640-50 LRF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пнб / тепловізор Pard Ocelot 640-50 LRF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пнб / тепловізор Pard Ocelot 640-50 LRF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія