шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Pepper Black Ice PR-6002 за ціною від 2008 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Pepper Black Ice PR-6002

Країна походження бренду: Китай; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття;єм (л): 2.5; Комплектація: Макс. об' Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Об'єм
2.5 л
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2000 грн.    до  2600 грн.

від 2 008  до 2 509 грн.
Каструля Pepper Black Ice 2.5 л 20x10 см (PR-6002)
Stls.store (Київ)
2 457 грн.
← купити
Каструля PEPPER Black Ice 2.5 л Black (PR-6002) 110805
FOXTROT.UA (Київ)
2 386 грн.
← купити
Каструля Pepper Black Ice PR-6002, 2.5л. (110805)
MAUDAU (Київ)
2 049 грн.
← купити
Каструля Pepper Black Ice 20 см 2.5 л (PR-6002) Black Ice 20 см 2.5 л (PR-6002)
Denika.ua (Харків)
2 311 грн.
← купити
PR-6002 Кастрюля 'black ice' pepper (greblon c2) 2,5л. 20x10 см
Tviy-Dim.com (Київ)
2 509 грн.
← купити
Каструля Pepper Black Ice PR-6002 2.5 л (BP110805)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Pepper Black Ice PR-6002 2.5 л (BP110805)
Rozetka.ua (Київ)
2 008 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pepper Black Ice PR-6002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Pepper Black Ice PR-6002. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Pepper Black Ice PR-6002 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія