шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Philips 24E2N1110 за ціною від 3289 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Philips 24E2N1110

Габарити без підставки (мм): 542x316x34; Габарити (мм): 542x410x180; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Adaptive-Sync;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 6-bit + FRC (16.7M Colors); Статична контрастність: 1 500:1; Яскравість (кд/м²): 300
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Час відгуку (MPRT)
1 мс
Габарити (ШхВхТ)
542x410x180 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 289  до 5 009 грн.
Монітор 23.8" Philips 1000 24E2N1110/00
Artline.ua (Київ)
3 289 грн.
← купити
Philips Монітор Philips 24E2N1110/00 Black 23.8
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 24E2N1110/00 Black
FOXTROT.UA (Київ)
3 449 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний 24E2N1110/00
ШО (Київ)
3 797 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 Ua
Цифра (Київ)
3 429 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 Ua
Stls.store (Київ)
3 499 грн.
← купити
Philips 24E2N1110/00
Mallprix.com (Київ)
3 486 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Philips 23.8" 24E2N1110/00 IPS Black 120Hz 24E2N1110/00
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Tomdom.in.ua (Львів)
3 888 грн.
← купити
PHILIPS 24E2N1110/00
Notebooker.ua (Київ)
3 427 грн.
← купити
Монітор Philips 23.8" 24E2N1110/00 Black 24E2N1110/00
Telemart.ua (Київ)
← купити
PHILIPS Монітор ips 23.8",1920*1080,120 Гц,VGA,HDMI 24e2n1110/00
Tviy-Dim.com (Київ)
3 681 грн.
← купити
Philips 24E2N1110/00
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Denika.ua (Харків)
3 504 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Q-techno.com.ua (Київ)
3 782 грн.
← купити
Philips 24E2N1110/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
3 702 грн.
← купити
Philips 24E2N1110/00
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор PHILIPS 24E2N1110/00
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
3 720 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Semtech.com.ua (Луцьк)
3 589 грн.
← купити
Монітор Philips 23.8" 24E2N1110/00
Zhuk.ua (Київ)
3 380 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 (24E2N1110/00)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 Black
Vodafone.ua (Київ)
3 399 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
3 607 грн.
← купити
Монітор IPS 23.8",1920*1080,120 Гц,VGA,HDMI 24E2N1110/00 24E2N1110/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips IPS 23.8",1920*1080,120 Гц,VGA,HDMI (24E2N1110/00)
Nkt.ua (Київ)
3 413 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
E-server.com.ua (Київ)
3 474 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
icom.net.ua (Київ)
3 385 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 23.8" IPS 1920х1080 120 Гц (24E2N1110/00)
Citrus.ua (Київ)
3 604 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00 UA
Sota.store (Київ)
3 477 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 862 грн.
← купити
Philips 24E2N1110/00
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00
Кібернетики (Київ)
3 699 грн.
← купити
TFT 23.8" Philips 24E2N1110, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний 892067
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 654 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 (24E2N1110/00) 1920x1080 (FullHD) IPS 120 Hz
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Zaua.store (Львів)
3 586 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Q-techno.com.ua (Київ)
3 721 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Timesport.com.ua (Львів)
3 583 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 Black, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 4 мс, 120 Гц, 300 кд/м², 1500:1, 178°/178°, VGA/HDMI,
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 743 грн.
← купити
Монітор Philips 23.8" 24E2N1110/00 Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Монітор 23.8" 24E2N1110/00 Black PHILIPS (2000003325993)
Rozetka.ua (Київ)
4 320 грн.
← купити
Монітор 24" PHILIPS 24E2N1110 (IPS, 5 mc, 1920x1080 120Гц, HDMI/VGA)
Rozetka.ua (Київ)
4 170 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Rozetka.ua (Київ)
4 663 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 Black (7123601)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
TFT 23.8' Philips 24E2N1110, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 455 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 IPS 1920x1080 120 Гц 300 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
5 009 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Rozetka.ua (Київ)
4 030 грн.
← купити
PHILIPS Монітор ips 23.8",1920 * 1080,120 Гц, VGA, HDMI 24e2n1110/00
Rozetka.ua (Київ)
4 559 грн.
← купити
Монітор 24" PHILIPS 24E2N1110 (IPS, 5 mc, 1920x1080 120Гц, HDMI/VGA)
Rozetka.ua (Київ)
4 129 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110 (24E2N1110/00) VA 120Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 FHD IPS 120Hz (24E2N1110/00)
Rozetka.ua (Київ)
4 159 грн.
← купити
Монітор Philips 24E2N1110/00
Rozetka.ua (Київ)
4 798 грн.
← купити
Монітор 23.8' Philips 24E2N1110/00 чорний, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 4 мс, 120 Гц, 300 кд/м, 1500:1, 178°/178°, VGA/HDMI,
Rozetka.ua (Київ)
4 628 грн.
← купити
TFT 23.8" Philips 24E2N1110, IPS, 120Hz, VGA, HDMI, чорний
Rozetka.ua (Київ)
4 745 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24E2N1110/00 IPS 1920x1080 120 Гц 300 кд/м Black
Rozetka.ua (Київ)
4 651 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 24E2N1110, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 24E2N1110. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 24E2N1110 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія