шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Philips 34B2U5600C за ціною від 21650 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Philips 34B2U5600C

Габарити без підставки (мм): 807x369x112; Габарити (мм): 807x575x281; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Adaptive-Sync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); сенсор присутності; сенсор освітленості; KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
34 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3440x1440 (21:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
807x575x281 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Philips 34B2U5600C Ultrawide Business Monitor Review
від 21 650  до 27 733 грн.
Philips Монітор Philips 34B2U5600C/00 Silver Black 34
MTA.ua (Київ)
22 599 грн.
← купити
Монітор Philips 34B2U5600C/00
Itbox.ua (Київ)
22 709 грн.
← купити
Philips 34B2U5600C/00
Mallprix.com (Київ)
22 368 грн.
← купити
Монітор Philips 34B2U5600C/00 Black - 34" VA / 3440x1440 / 120 Гц / Adaptive Sync / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
PHILIPS 34B2U5600C/00
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монiтор 34" Philips 34b2u5600c/00
Tviy-Dim.com (Київ)
25 002 грн.
← купити
Philips Business Curved VA (34B2U5600C/00) 34B2U5600C/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
23 073 грн.
← купити
Монітор Philips 34B2U5600C/00
Semtech.com.ua (Луцьк)
25 608 грн.
← купити
Монітор Philips 34B2U5600C/00
Denika.ua (Харків)
23 649 грн.
← купити
Philips 34B2U5600C/00
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 34B2U5600C, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 34B2U5600C. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 34B2U5600C у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія