шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Pinguin Boulder 38 за ціною від 4150 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Pinguin Boulder 38

Вага (г): 1250; Габарити (см): 67x30x22; Матеріал: нейлон; бічні кишені; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; еластичний шнур; Конструкція: виведення питної системи; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини; жорстка спинка; Тип спинки: анатомічна;єм (л): 38; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
38 л
Тип спинки
анатомічна
жорстка спинка
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
бічні кишені
Габарити
67x30x22 см
Вага
1250 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 150  до 7 748 грн.
Рюкзак Pinguin Boulder 38 / Green
Extreme-point.com.ua (Київ)
5 460 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Зелений
Mirtovara.com.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Black (PNG 315196) PNG 315196
Bagfactory.com.ua (Київ)
5 206 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Blue (1033-PNG 315158)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 PNG 315158 2020 Blue (8592638315158)
Rozetka.ua (Київ)
6 408 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 / Blue
Extreme-point.com.ua (Київ)
5 822 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 / Black
Extreme-point.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 синій
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 чорний
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Blue (PNG 315158) PNG 315158
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Khaki (PNG 315141) PNG 315141
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Black (1033-PNG 315196)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Khaki зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Black чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder (38л), чорний/синій PNG 315.Black
Rozetka.ua (Київ)
4 150 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Black Uni (100056583)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Blue Uni (100056722)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Khaki Uni (100057092)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Black (1033-PNG 315196)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Khaki (1033-PNG 315141)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Blue (1033-PNG 315158)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38, Khaki (PNG 315141) 2020
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38, Blue (PNG 315158) 2020
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38, Black (PNG 315196) 2020
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 к:black
Rozetka.ua (Київ)
7 748 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 373 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Чорний-Червоний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Зелений
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Boulder 38 Синій-Помаранчевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Khaki (PNG 315141)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Blue (PNG 315158)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 2020 Black (PNG 315196)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pinguin Boulder 38, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Pinguin Boulder 38. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Pinguin Boulder 38 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія