шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Platinum 7990 NEST за ціною від 995 грн.
Фото 21

Характеристики та опис Platinum 7990 NEST

Гарантія виробника: 1 рік; Країна походження бренду: Україна; Висота змішувача (мм): 355; пофарбований: чорний; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: граніт; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 260
Колір
Призначення
для кухні
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь / SUS 304 /
Покриття корпусу
граніт
нержавіюча сталь (матова)
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  850 грн.    до  1150 грн.

від 995  до 4 005 грн.
Кухонний змішувач Platinum 7990 NEST
Rozetka.ua (Київ)
995 грн.
← купити
Кухонний змішувач Platinum 7990 NEST (00120588)
Rozetka.ua (Київ)
1 084 грн.
← купити
Змішувач для кухні Platinum 7990 NEST
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Кухонний змішувач Platinum 7990 NEST Дюна
Rozetka.ua (Київ)
1 904 грн.
← купити
Кухонний змішувач Platinum 7990 NEST Графіт
Rozetka.ua (Київ)
4 005 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Platinum 7990 NEST, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Platinum 7990 NEST. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Platinum 7990 NEST у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія