шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Playseat Challenge Actifit

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Playseat Challenge Actifit за ціною від 11091 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Playseat Challenge Actifit

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Нахил усього крісла; Підставка для ніг; Основа: ніжки; Вага (кг): 9; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: кокпіт
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Вага9 кг
Конструкція
Основаніжки
Підставка для ніг
Регулювання
Нахил усього крісла
Матеріал
Матеріал сидіннятканина
Матеріал спинкитканина
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 091  до 20 614 грн.
Крісло ігрове з кріпленням для керма та педалей Playseat Challenge ActiFit (RC.00312) RC.00312
Moyo.ua (Київ)
14 064 грн.
← купити
Кокпіт з кріпленням для керма та педалей Playseat Challenge ActiFit (UA) RC.00312
Jabko.ua (Львів)
14 499 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпіт Playseat Challenge - ActiFit чорний (RC.00312)
Tomdom.in.ua (Львів)
15 511 грн.
← купити
Ігрове крісло кокпіт Playseat Challenge - ActiFit чорний (RC.00312)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 097 грн.
← купити
Playseat Challenge - ActiFit чорний (RC.00312)
Tehnomart.com (Київ)
15 777 грн.
← купити
Ігрове крісло з кріпленням для Керма Playseat® Challenge - ActiFit RC.00312
Comtrading.ua (Київ)
12 397 грн.
← купити
Playseat Challenge Actifit Black RC00312
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 662 грн.
← купити
Playseat Challenge ActiFit (RC.00312) — Кокпіт з кріпленням для керма та педалей RC.00312
Comtrade.ua (Київ)
13 552 грн.
← купити
Крісло ігрове Playseat Challenge - ActiFit (RC.00312) RC.00312
Brain.com.ua (Київ)
15 652 грн.
← купити
Ігрове Крісло з кріпленням для керма Playseat® Challenge - ActiFit rc.00312
Tviy-Dim.com (Київ)
12 713 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Playseat Challenge Actifit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Playseat Challenge Actifit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Playseat Challenge Actifit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія