шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пила Procraft PKA45 за ціною від 1099 грн.
Відео 1Фото 2

Характеристики та опис Procraft PKA45

Вага (кг): 1.28; Рівень шуму (дБ): 90; Ємність акумулятора (Агод): 2; Напруга батареї (В): 20; Комплектний акумулятор: 1 шт.; безключова заміна полотна; безключове натягування ланцюга; Розмір шини / диску (мм): 200; Розташування двигуна: поперечно; Безщітковий двигун; Джерело живлення: акумулятор; Тип: переносна
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску200 мм
Крок ланцюга1/4 "
Швидкість ланцюга6 м/с
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
безключова заміна полотна
Комплектаціяланцюг 2 шт.
зарядний пристрій
Акумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Акумуляторна платформаProcraft Battery20
Напруга батареї20 В
Ємність акумулятора2 Агод
Модель акумулятораProcraft Battery20/2
Сумісні акумуляториProcraft Battery20
Інше
Рівень шуму90 дБ
Вага1.28 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 099  до 5 190 грн.
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб) 030450
Sertan.com.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб) UA
Sota.store (Київ)
1 860 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб)
Procraft.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft pka45 (1 акб)
Tviy-Dim.com (Київ)
2 121 грн.
← купити
Пила ланцюгова акум. PRO-CRAFT PKA-45( кейс ) (з 2 АКБ 20В 2А/г ) Акція!
АЛЛО (Київ)
2 175 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб)
Dinastiya.com.ua (Київ)
1 730 грн.
← купити
Садовий комплект ProCraft тример ATA-40BS та пила PKA-45 (з АКБ 20/40В на 8/4 А/г) (040045)
Rozetka.ua (Київ)
5 160 грн.
← купити
Акумуляторний триммер Procraft ATA40BS + Акумуляторна пила Procraft PKA45 (БЕЗ АКБ) 040045
Sertan.com.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (БЕЗ АКБ)
Procraft.ua (Київ)
1 110 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (БЕЗ АКБ) (PKA45bb) UA PKA45bb
Sota.store (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акум. PRO-CRAFT PKA-45 (з 1 АКБ та зар.прист. )
АЛЛО (Київ)
← купити
Садовий комплект PRO-CRAFT: тример ATA-40BS та пила PKA-45 (з АКБ 20/40В на 8/4 А/г) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила ProCraft PKA-45 (1 АКБ та ЗП ) (030450)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна ланцюгова міні пила ProCraft PKA-45 (безщіткова, маслонасос, 2 акумулятори 2 А/год, зарядний пристрій, 2 шини т
Rozetka.ua (Київ)
2 809 грн.
← купити
Акумуляторна ланцюгова міні пила ProCraft PKA-45 (безщіткова, маслонасос, 1 акумулятор 2 А/год, зарядний пристрій, 2 шини та
Rozetka.ua (Київ)
2 385 грн.
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA45 (дві шини, два ланцюга) з акумулятором, зарядним пристроєм, автоматична подача ма
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA45 +2 АКБ (дві шини, два ланцюга)
Rozetka.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA45 без АКБ та ЗП (дві шини, два ланцюга)
Rozetka.ua (Київ)
1 199 грн.
← купити
Набір акумуляторний тример Procraft ATA40BS (1 АКБ та ЗП)+Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
5 190 грн.
← купити
Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (1 АКБ, 2 шини, 2 ланцюги)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП, 2 шини, 2 ланцюги)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безщіткова акумуляторна міні пила ланцюгова Procraft PKA45 1 АКБ
Rozetka.ua (Київ)
1 900 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб) (030450)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (БЕЗ АКБ) (040404)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 1акб 20в 2Аг 2 шини 2 ланцюги 15 та 20см Автоматичне змащення ланцюга
Rozetka.ua (Київ)
1 830 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна ланцюгова пила PROCRAFT PKA45, 20В, автоматичне змащення ланцюга, 2 АКБ, кейс
Rozetka.ua (Київ)
2 100 грн.
← купити
Акумуляторна ланцюгова пила PROCRAFT PKA45, 20В, автоматичне змащення ланцюга, 1 АКБ
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП, 2 шини, 2 ланцюги) (040404)
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила ProCraft PKA-45 (1 АКБ та ЗП ) (030450)
Rozetka.ua (Київ)
1 835 грн.
← купити
Набір акумуляторний тример Procraft ATA40BS (1 АКБ та ЗП)+Акумуляторна ланцюгова пилка Procraft PKA45 (без АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
5 080 грн.
← купити
Пила акумуляторна ланцюгова ProCraft PKA45 (1 АКБ, 2 шини, 2 ланцюги)
Rozetka.ua (Київ)
2 325 грн.
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA-45 кейс
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA-45
Rozetka.ua (Київ)
← купити
PRO-CRAFT PKA-45 (BMS) акумуляторна ланцюгова пила з двома батареями та кейсом для зберігання
Rozetka.ua (Київ)
2 290 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
2 050 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA45 (1 акб)
Rozetka.ua (Київ)
1 953 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft PKA45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пила Procraft PKA45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пила Procraft PKA45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія