шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Prime MB 18 за ціною від 3126 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Profi Prime MB 18

ліхтарик / фара; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 18; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 50; Вікова група: від 5 до 8 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 5 до 8 років
Максимальне навантаження
50 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
18 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 126  до 6 761 грн.
Велосипед дитячий Profi Prime 18 дюймів червоний (MB 18011)
Stls.store (Київ)
3 566 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Prime MB 18013-1 Салатовий
Happyland.ua (Харків)
3 182 грн.
← купити
Prof1 Велосипед дитячий Prof1 MB 18011, 18 дюймів, червоний
MTA.ua (Київ)
3 899 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18011, 18 дюймів, червоний
Rozetka.ua (Київ)
4 399 грн.
← купити
Велосипед дитячий Profi Prime 18 дюймів червоний (MB 18011-1)
Stls.store (Київ)
3 994 грн.
← купити
Велосипед дитячий Profi Prime 18 дюймів, салатовий (MB 18013-1)
Stls.store (Київ)
3 629 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 18" Prime SKD75 синій (MB 18012-1)
Stls.store (Київ)
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Prime MB 18011 Червоний
Happyland.ua (Харків)
3 126 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18013-1, 18 дюймів, салатовий
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18013-1, 18 дюймів, салатовий
Rozetka.ua (Київ)
5 860 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Prime MB 18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Prime MB 18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Prime MB 18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія