шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Prime MB 20 за ціною від 4373 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Profi Prime MB 20

ліхтарик / фара; багажник; Комплектація: крила; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 20; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 60; Вікова група: від 6 до 10 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 6 до 10 років
Максимальне навантаження
60 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
20 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 373  до 5 412 грн.
Велосипед дитячий двоколісний PROF1 20" MB 20013-1 Салатовий
Rozetka.ua (Київ)
5 227 грн.
← купити
Дитячий велосипед для хлопчика PROFI 20 дюймів PRIME дзвіночок, ліхтар, підніжка, салатовий (MB 20013-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 373 грн.
← купити
Дитячий велосипед для хлопчика PROFI 20 дюймів PRIME дзвіночок, ліхтар, підніжка, червоний (MB 20011-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед для хлопчика PROFI 20 дюймів PRIME дзвіночок, ліхтар, підніжка, сірий (MB 20014-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий Profi Prime MB-20013-1 20 дюймів салатовий
Rozetka.ua (Київ)
5 412 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Profi Prime 20 дюймів, салатовий MB 20013
Rozetka.ua (Київ)
4 995 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Prime MB 20, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Prime MB 20. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Prime MB 20 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія