шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Star MB18 за ціною від 3240 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Profi Star MB18

ліхтарик / фара; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 18; Матеріал рами: сталь; Максимальне навантаження (кг): 40; Вікова група: від 5 до 8 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 5 до 8 років
Максимальне навантаження
40 кг
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
18 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 240  до 7 492 грн.
Дитячий велосипед Profi Star 18 дюймів, блакитний (MB 18063)
Stls.store (Київ)
3 695 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Star MB 18063-1 М'ятний
Happyland.ua (Харків)
3 526 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 899 грн.
← купити
Дитячий велосипед Profi Star 18 дюймів, блакитний (MB 18063-1)
Stls.store (Київ)
3 986 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Star MB 18063 М'ятний
Happyland.ua (Харків)
3 240 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
6 490 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 970 грн.
← купити
Велосипед дитячий двоколісний PROF1 18" MB 18063-1 Блакитний
Rozetka.ua (Київ)
6 165 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 534 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 168 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
7 024 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
6 455 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 18 дюймів STAR з додатковими колесами, м'ятний (MB 18063-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 220 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки PROFI 18 дюймів STAR з додатковими колесами, малиновий (MB 18062-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 875 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 001 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 MB 18063-1 18" дюймів, сталева рама, страхувальні колеса, багажник із затискачем, блакитний
Rozetka.ua (Київ)
3 795 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 MB 18063 18" дюймів, сталева рама, страхувальні колеса, багажник із затискачем, блакитний
Rozetka.ua (Київ)
3 495 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 438 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 080 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 040 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 600 грн.
← купити
Велосипед дитячий Profi MB 18063-1 ( коліс: 18")
Rozetka.ua (Київ)
4 505 грн.
← купити
Велосипед дитячий Profi MB 18063 ( коліс: 18")
Rozetka.ua (Київ)
4 435 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 379 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 853 грн.
← купити
Велосипед двоколісний дитячий Profi (колеса 18", багажник, дод. колеса, складання 75) MB 18063 М'ятний
Rozetka.ua (Київ)
4 409 грн.
← купити
Дитячий велосипед Profi з додатковими колесами Star 18 дюймів, м'ятний MB 18063
Rozetka.ua (Київ)
4 356 грн.
← купити
Двоколісний велосипед Profi Star 18 дюймів з додатковими колесами, малиновий MB 18062-1
Rozetka.ua (Київ)
5 046 грн.
← купити
Дитячий велосипед Profi з додатковими колесами Star 18 дюймів, м`ятний MB 18063
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
6 384 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
6 946 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
7 492 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
6 886 грн.
← купити
Велосипед дитячий mb 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Велосипед дитячий mb 18063-1, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки Profi Star 18 дюймів з багажником MB 18063 (М'ятний)
Rozetka.ua (Київ)
3 972 грн.
← купити
Дитячий велосипед для дівчинки Profi Star 18 дюймів з багажником MB 18063-1, зібраний на 75 (М'ятний)
Rozetka.ua (Київ)
4 337 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 18063, 18 дюймів, м'ятний
Rozetka.ua (Київ)
5 142 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Star MB18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Star MB18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Star MB18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія