шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Wave MB18 за ціною від 4371 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Profi Wave MB18

ліхтарик / фара; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 18; Матеріал рами: сталь; Вікова група: від 5 до 8 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 5 до 8 років
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
18 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 371  до 5 262 грн.
Дитячий двоколісний велосипед PROFI 18 дюймів WAVE з додатковими колесами, рожевий (MB 18051-1)
Rozetka.ua (Київ)
4 371 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед PROFI 18 дюймів WAVE з додатковими колесами, малиновий (MB 18052-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Велосипед дитячий PROF1 18д. MB 18052-1 WAVE, фіолетовий, ліхтар, багажник, дод.кол
Rozetka.ua (Київ)
5 242 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 18д. MB 18051-1 WAVE, рожевий, ліхтар, багажник, дод.кол
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед PROF1 18 дюймов WAVE Ju-MB 18052-1, з багажником та допоміжними колесами
Rozetka.ua (Київ)
5 262 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 18 дюймів WAVE MB 18051-1, стильний дизайн, з багажником та допоміжними колесами
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Wave MB18, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Wave MB18. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Wave MB18 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія