шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB [PRO16GB3200B4]

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3200B4) за ціною від 4192 грн.
Фото 4

Серия PrologiX DDR4 Black 1x16GB

Модифікації PrologiX DDR4 Black 1x16GB 2
Где купить? [PRO16GB3200B4]
Характеристики [PRO16GB3200B4]
Колір
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5500 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 344 грн.
Exceleram 42 DDR4 1x...
E-42-003S-16
від 4 936 грн.
EBW4163216C
від 4 760 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4163222X
від 4 714 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 22X
від 4 899 грн.
EKBLACK41632 16X
E-42-002S-16
A-Data XPG Gammix D3...
AX4U36008G18 I-SBKD35
від 5 089 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DFF1/16
від 4 668 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 511 грн.
SP008GXLZU32 0BSD
від 4 304 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK8GX4M1E32 00C16
від 5 201 грн.
EBW4083216A
від 4 008 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4083216A
від 3 998 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS48G320C6
від 4 437 грн.
SP008GXLZU32 0BSI
від 4 286 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BB/8
від 3 850 грн.
KF432C16BB2A /8WP
від 4 299 грн.
KF432C16BB/8 WP
від 4 447 грн.
Kingston Fury Renega...
KF432C16RB2/ 8
від 5 401 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
PrologiX DDR4 1x16GB
PRO16GB3200D 4
від 4 006 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
EKBLACK40832 22A
від 3 985 грн.
OCPC VS DDR4 1x16GB
MMV16GD432C2 2U
від 4 290 грн.
Hynix HMA DDR4 1x16GB
HMA82GU6DJR8 N-XN
від 4 156 грн.
EKBLACK40832 16A
від 3 974 грн.

від 4 192  до 6 542 грн.
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 Prologix Black (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
Click.ua (Київ)
4 559 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Black Prologix (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
Itbox.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Модуль пам'яті PROLOGIX 16GB DDR4 3200MHz Black (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
FOXTROT.UA (Київ)
5 199 грн.
← купити
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 Prologix Black (PRO16GB3200B4)
Nkt.ua (Київ)
4 263 грн.
← купити
Prologix PRO16GB3200B4
Mallprix.com (Київ)
4 812 грн.
← купити
Оперативна памʼять Prologix Black DDR4 16GB 1x16GB 3200MHz (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
Jabko.ua (Львів)
← купити
Модуль пам'яті PrologiX 16GB DDR4 3200 MHz Black (PRO16GB3200B4) 16GB DDR4 3200 MHz Black (PRO16GB3200B4)
Denika.ua (Харків)
4 306 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Black Prologix (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Black Prologix (PRO16GB3200B4) PRO16GB3200B4
icom.net.ua (Київ)
4 697 грн.
← купити
ProLogix DDR4 16GB/3200 Black (PRO16GB3200B4) DDR416GB/3200Black(PRO16GB3200B4)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO16GB3200B4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3200B4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 1x16GB (PRO16GB3200B4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія