шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Proove 70's Legend

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники Proove 70's Legend за ціною від 1448 грн.
Фото 18

Характеристики та опис Proove 70's Legend

Вага (г): 170; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 70; AAC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v6.0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v6.0
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Ігровий режим (низький input lag)
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників600 мАгод
Час зарядки2.5 год
Час роботи (музика)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага170 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 448  до 1 999 грн.
Proove Накладні навушники Proove 70s Legend (APP) Cream White
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Накладні навушники Proove 70s Legend (APP) Cream White
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Proove 70’s Legend (Cream White) (HP70L001AP30) HP70L001AP30
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Proove 70s Legend APP Cream White (HP70L001AP30) HP70L001AP30
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники бездротові Proove 70’s Legend (APP)
Кібернетики (Київ)
← купити
Бездротові навушники Proove 70's Legend (APP) Cream White (HP70L001AP30) HP70L001AP30
Sota.store (Київ)
← купити
Proove 70’s Legend (APP) Cream White (HP70L001AP30) HP70L001AP30
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Proove 70’s Legend (APP) cream white (HP70L001AP30) 70’sLegend(APP)creamwhite(HP70L001AP30)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Наушники Proove 70’s Legend (APP) black (HP70L001AP01)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 448 грн.
← купити
Навушники Proove 70's Legend (APP) black (HP70L001AP01)
MAUDAU (Київ)
1 709 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove 70's Legend, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Proove 70's Legend. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Proove 70's Legend у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія