шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Proove IceBerg за ціною від 1249 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Proove IceBerg

Габарити (см): 11.5x5.7x5.7; дисплей; регулювання нахилу; Кількість швидкостей: 4; Споживана потужність (Вт): 10; Механізм: осьовий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: міні вентилятор
Колір
Тип
міні вентилятор
Джерело живлення
акумулятор / 4000 мAч /
Механізм
осьовий
Споживана потужність
10 Вт
Кількість швидкостей
4
Функції
регулювання нахилу
дисплей
Габарити (ВхШхГ)
11.5x5.7x5.7 см
Вага
0.18 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 249  до 1 499 грн.
Ручний міні вентилятор на акумуляторі з функцією охолодження повітряного потоку Proove IceBerg Blue (PFIB10002008) PFIB10002
Wizz.com.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Вентилятор портативный Proove IceBerg blue (PFIB10002008)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Вентилятор портативний Proove IceBerg синій
Citrus.ua (Київ)
← купити
Портативний вентилятор Proove IceBerg Blue (PFIB10002008) [167199]
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Вентилятор портативный Proove IceBerg beige (PFIB10002002)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
← купити
Вентилятор портативний акумуляторний 4000mAh 4 швидкості IceBerg (68176Beige)
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Портативний вентилятор Proove IceBerg
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний ручний вентилятор Proove IceBerg |4 режими, 4000 мАг, тихий, до 6 годин роботи| beige
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний вентилятор Proove IceBerg 4000mAh 4 режими LED дисплей бежевий (PFIB10002002)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Портативний вентилятор з режим охолодження Proove IceBerg 4000mAh 4 режими LED дисплей бежевий (PFIB10002002)
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove IceBerg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Proove IceBerg. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Proove IceBerg у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія