шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити гусятниця Pyrex Slow Cook SC4AC33 за ціною від 6273 грн.

Характеристики та опис Pyrex Slow Cook SC4AC33

Країна походження бренду: Франція; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Матеріал кришки: чавун; Матеріал: чавун; Розміри (см): 41х26х14;єм (л): 5.8; Об' Форма: овальна
Колір
Форма
овальна
Загальний об'єм
5.8 л
Розміри (ДхШхВ)
41х26х14 см
Матеріал
чавун
Матеріал кришки
чавун
Антипригарне покриття
немає
Додатково
сумісність з індукцією
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 273  до 15 600 грн.
PYREX SLOW COOK GREY (SC4AC33/6241)
Pro100market.com.ua (Київ)
6 387 грн.
← купити
PYREX SLOW COOK GREY (SC4AC33/6241)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 419 грн.
← купити
Pyrex SC4AC33/6641
Mallprix.com (Київ)
6 363 грн.
← купити
Каструля PYREX Slow Cook grey чугун кастрюля овал 5.8л (SC4AC33/6641)
Tendo.com.ua (Київ)
6 273 грн.
← купити
Каструля Pyrex Slow Cook Grey (SC4AC33) SC4AC33
Click.ua (Київ)
11 355 грн.
← купити
Каструля PYREX Slow Cook 5.8 л Grey (SC4AC33) SC4AC33
FOXTROT.UA (Київ)
7 101 грн.
← купити
Каструля чавунна Pyrex Slow Cook з кришкою 33 см 5.8 л темно-сіра (6355146)
MAUDAU (Київ)
7 099 грн.
← купити
Pyrex Slow Cook SC4AC33
Tehnomart.com (Київ)
6 629 грн.
← купити
PYREX Slow Cook grey 5.8л (SC4AC33/6641)
Tehnohata.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Каструля Pyrex Slow Cook Grey Овальна 5.8л (SC4AC33/6641) SC4AC33/6641
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pyrex Slow Cook SC4AC33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гусятниця Pyrex Slow Cook SC4AC33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гусятниця Pyrex Slow Cook SC4AC33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія