шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники QCY H3 ANC

Ціни12Опис Відгуки2Обговорення2Корисне1
Купити навушники QCY H3 ANC за ціною від 948 грн.
Відео 2Фото 9

Характеристики та опис QCY H3 ANC

Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 35; Multipoint; Шумозаглушення: ANC; Bass Boost; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Hi-Res; Знімний кабель; Радіус дії (м): 10; Підведення кабелю: односторонній; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; mini-Jack (3.5 мм)
Рейтинг моделі: 3 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
2
0
Підключення та конструкція
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
можливість складання
Тип підключеннякомбіновані
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Bluetooth v5.3
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Hi-Res Audio
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Bass Boost
ШумозаглушенняANC
Multipoint
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників500 мАгод
Час зарядки1.5 год
Час роботи (музика)35 год
Час роботи (без шумозниження)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
краще докласти і купити щось від SOUNDCORE
9 жовтня 2025, 23:15 #
Переваги:непоганий звук

Недоліки:перестали працювати

Коментар:пропрацювали 6 місяців, перестали працювати кнопки і навушники почали лагати

Автор:4k  пользуюсь QCY H3 ANC більше року

модель з серйозними недоліками
16 грудня 2024, 00:18 #
Переваги:ціна

Недоліки:перестали працювати

Коментар:користувався 7 місяців, перестали працювати

Автор:4k  пользуюсь QCY H3 ANC кілька місяців

QCY H3 ANC Bluetooth Headphones review - The Gadgeteer
від 948  до 3 550 грн.
Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Black
Redprice.sale (Львів)
2 480 грн.
← купити
Портативная акустика Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker 2 5W black (OH3R / QBH4327CN)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
948 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 483 грн.
← купити
Бездротові навушники QCY H3 ANC Bluetooth стерео гарнітура 2024 чорні
MAUDAU (Київ)
3 550 грн.
← купити
Навушники QCY H3 з активним шумопоглинанням та глибокими басами, бездротові навушники для мобільних телефонів, тривалий час
Rozetka.ua (Київ)
1 548 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Black
Tomdom.in.ua (Львів)
2 486 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Black
Saren.com.ua (Львів)
2 487 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном QCY H3 ANC Black
Timesport.com.ua (Львів)
2 477 грн.
← купити
Портативна акустика Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker 2 5W black (OH3R / QBH4327CN)
MAUDAU (Київ)
1 119 грн.
← купити
Навушники QCY H3 з активним шумопоглинанням, Bluetooth-гарнітура з глибокими басами, бездротові навушники, гарнітура для моб
Rozetka.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QCY H3 ANC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники QCY H3 ANC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники QCY H3 ANC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія