шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення2Корисне  Комплектуючі
Купити корпус QUBE V9 BL за ціною від 2309 грн.
Відео 12Фото 14

Характеристики та опис QUBE V9 BL

Місць для вентиляторів: 5; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x120мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x90мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Матеріал: сталь; Вага (кг): 2.7; Габарити (мм): 337x165x317
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
337x165x317 мм
Блок живлення
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 309  до 3 114 грн.
Корпус QUBE V9 Black (QBV9MWBNU3) QBV9MWBNU3
Artline.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Корпус Qube QBV9MWBNU3
Nkt.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Qube QBV9MWBNU3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Qube QBV9MWBNU3
Mallprix.com (Київ)
← купити
QUBE V9 Black (QBV9MWBNU3) QBV9MWBNU3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
QUBE V9 Aluminum Black (QBV9MWBNU3) V9AluminumBlack(QBV9MWBNU3)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус QUBE V9 (QBV9MWBNU3) Black QBV9MWBNU3
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК QUBE V9 Black
Soho.com.ua (Київ)
2 309 грн.
← купити
Корпус для ПК Qube QBV9MWBNU3
Q-techno.com.ua (Київ)
2 734 грн.
← купити
Чорний корпус QUBE V9 (QBV9MWBNU3) QBV9MWBNU3
Comtrading.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QUBE V9 BL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус QUBE V9 BL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус QUBE V9 BL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія