шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Душова кабіна Radaway Premium Plus E1700 E100x80

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити душова кабіна Radaway Premium Plus E1700 E100x80 за ціною від 19762 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Radaway Premium Plus E1700 E100x80

Країна походження бренду: Польща; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Товщина скла (мм): 5; Скло: прозоре / матове / затемнене; Матеріал стінок: скло; Стінки: двостінна; Ширина входу (мм): 495; Спосіб відкриття: розсувні двері; Встановлення: ліва / права; Регулювання профілю; Форма профілю: чверть кола
Тип
душова кабіна
Габарити
1000x800x1700 мм
Форма профілю
чверть кола
Встановлення
ліва / права
Спосіб відкриття
розсувні двері
Стінки
двостінна
Матеріал стінок
скло
Товщина скла
5 мм
Піддон
немає
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  35000 грн.

від 19 762  до 33 586 грн.
Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозора (30481-01-01N) 30481-01-01N
Dush.com.ua (Київ)
31 550 грн.
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 100x80 см (30481-01-01N) 30481-01-01N
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1000x800x1700 хром/прозоре 30481-01-01N
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Душевая кабина без поддона RADAWAY Premium Plus E 1700 (80x100), 30481-01-01N
Aqua-home.com.ua (Харків)
← купити
Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозора (30481-01-01N) 30481-01-01N
365shop.biz (Київ)
← купити
Душевая кабина Radaway Premium Plus E 100x80x170 стекло прозрачное 30481-01-01N
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Radaway Premium Plus E 100x80x170 прозрачная (30481-01-01N) 2213-20
26.com.ua (Київ)
← купити
Душова кабіна PREMIUM PLUS E 1000X800X1700 хром/графіт (30481-01-05N)
Wellgood.com.ua (Київ)
33 586 грн.
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 100x80x170 скло прозоре 30481-01-01N
MAUDAU (Київ)
31 551 грн.
← купити
душова кабіна Radaway Dolphi Premium Plus E 1700 100x80 скло прозоре (30481-01-01N)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Radaway Premium Plus E1700 E100x80, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова кабіна Radaway Premium Plus E1700 E100x80. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова кабіна Radaway Premium Plus E1700 E100x80 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія