шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
RAF (основне призначення)
машинка для стрижки
багатофункціональна машинка для стрижки
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся RAF R.437 за ціною від 249 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис RAF R.437

Дисплей; Порт для заряджання на корпусі: USB-C; Індикатор рівня заряду; Час роботи (хв): 120; Тип акумулятора: Li-Ion; Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Довжина стрижки (мм): до 3; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 3; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
3 шт. / 1, 2, 3 мм /
Довжина стрижки
до 3 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  325 грн.    до  475 грн.

від 249  до 599 грн.
Тример RAF R.437 для стрижки волосся та бороди акумуляторна
Rozetka.ua (Київ)
357 грн.
← купити
Універсальна машинка для стриження волосся бездротова зі змінними насадками RAF R.437
Rozetka.ua (Київ)
426 грн.
← купити
Тример RAF R.437 для стрижки волосся та бороди акумуляторна
Rozetka.ua (Київ)
317 грн.
← купити
Тример для стрижки RAF R.437
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Акумуляторний триммер для стрижки бороди та вусів з USB та LED-дисплеєм RAF R-437 Pro Чорний
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Триммер RAF R.437 для стрижки волосся та бороди акумуляторний
Rozetka.ua (Київ)
569 грн.
← купити
Акумуляторний триммер для бороди, для волосся, для стрижки електричний з індикатором заряду RAF R437 5W чорний
Rozetka.ua (Київ)
315 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся та бороди акумуляторна RAF R.437 металевий корпус 5 Вт
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся RAF R.437 акумуляторна з LED-дисплеєм та USB-зарядкою (0137)
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Машинка для стрижки волосся RAF R-437 акумуляторна чорна
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.437, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся RAF R.437. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся RAF R.437 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія