шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити умивальник Ravak Chrome 1200 за ціною від 19456 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Ravak Chrome 1200

Габарити (мм): 1200х490х165; Отвір під змішувач; Перелив; Кількість чаш: 2; Подвійний умивальник; Форма: прямокутна; Матеріал умивальника: штучний камінь; накладний на тумбу; Тип монтажу: підвісний
Колір
Тип монтажу
підвісний
накладний на тумбу
Матеріал умивальника
штучний камінь
Форма
прямокутна
Подвійний умивальник
Кількість чаш
2
Перелив
Отвір під змішувач
Габарити (ШхГхВ)
1200х490х165 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  18000 грн.    до  23000 грн.

Ravak Chrome 1200
ІншеОфициальный сайт
від 19 456  до 20 757 грн.
Раковина Ravak Chrome 1200 120 см (XJG01112000) XJG01112000
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
20 757 грн.
← купити
Подвійний умивальник Ravak Chrome 1200 з переливом (XJG01112000)
Winco.com.ua (Львів)
19 536 грн.
← купити
Умывальник Ravak Chrome 1200 с переливом XJG01112000
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Раковина зі штучного каменю подвійна RAVAK CHROME 49х120 (XJG01112000)
Wellgood.com.ua (Київ)
19 456 грн.
← купити
Подвійна раковина Ravak Chrome 1200 х 490 мм (з переливом) (XJG01112000)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ravak Chrome 1200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: умивальник Ravak Chrome 1200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на умивальник Ravak Chrome 1200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія