шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Razer Blackshark V3

Ціни99Опис Відгуки1Обговорення  Корисне3
Купити навушники Razer Blackshark V3 за ціною від 6299 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Razer Blackshark V3

Вага (г): 270; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 70; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 50; Знімний кабель; Підведення кабелю: односторонній; радіоканал; Версія Bluetooth: Bluetooth; USB: USB-C; Тип підключення: комбіновані; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, закриті
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Підключення та конструкція
Призначенняігрові
Конструкціянакладні, закриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннякомбіновані
ПідключенняUSB-C
Bluetooth
радіоканал
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звук3D / THX Spatial Audio /
Діаметр динаміка50 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонзнімний на дужці
Відключення мікрофона
Гнучка конструкція
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час роботи (музика)70 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Матеріал амбушюршкірозамінник
Вага270 г
Комплектаціядонгл
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  9250 грн.

обычная модель, ничего особенного
21 листопада 2025, 21:31 #
Переваги:Стабильное беспроводное соединение с низкой задержкой, удобно для игр

Хороший микрофон для голосовой связи и чата

Удобные кнопки управления и колесо громкости

Неплохая позиционка в играх — шаги и направления считываются нормально

Недоліки:Чашки меньше, чем у прошлых версий — ушам тесновато, быстро появляется дискомфорт

Звук глуховатый и «бочковатый», особенно на музыке

Не хватает запаса громкости

Сцена узкая, звук ощущается «зажатым»

Неестественная подача инструментов, особенно заметно после нормальных проводных наушников

Больше заточены под гейминг, чем под музыку

Коментар:заявленные функции работают, но лично для меня важнее звук и громкость, чем беспроводные фишки. Из-за уменьшенных чашек уши сидят не очень комфортно. По звуку — он глуховатый и «бочковатый», сцена узкая, громкости не хватает, всё звучит неестественно, особенно если ты привык к нормальным проводным решениям. Музыку слушать тяжело. Считаю, что за эти деньги лучше взять проводную связку — ЦАП + хорошие наушники, это реально интереснее и по звуку на порядок выше.

Автор:Максим Pirogkoff

від 6 299  до 10 222 грн.
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Justbuy.com.ua (Київ)
7 439 грн.
← купити
Игровая гарнитура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Portativ.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Razer Накладні навушники Razer Black Shark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Black Shark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Artline.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Razer BlackShark V3 Gen-2 Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники RAZER Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410400-R3M1) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless (Black) (RZ04-05410100-R3M1) (UA) RZ04-05410100-R3M1
Jabko.ua (Львів)
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Touch (Дніпро)
6 649 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Razer RZ04-05410100-R3M1
Mallprix.com (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 816 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410400-R3M1) White RZ04-05410400-R3M1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Tehnomart.com (Київ)
7 839 грн.
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 781 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Openshop.ua (Київ)
7 550 грн.
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless, black (RZ04-05410100-R3M1)
Gamehub.com.ua (Київ)
6 469 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Pulsetech.com.ua (Чернігів)
6 299 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410400-R3M1) White RZ04-05410400-R3M1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Black Shark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless, black (RZ04-05410100-R3M1)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Gen-2, USB-A/WL/BT, чорний (RZ04-05410100-R3M1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) UA RZ04-05410100-R3M1
Sota.store (Київ)
← купити
Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
AKS.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black RZ04-05410100-R3M1
Кібернетики (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
icom.net.ua (Київ)
6 521 грн.
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless, black (RZ04-05410100-R3M1)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 974 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark v3 Wireless White (rz04-05410400-r3m1)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 061 грн.
← купити
Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) BlacksharkV3WirelessWhite(RZ04-05410400-R3M1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Razer Black Shark V3 Black (RZ04-05410100-R3M1)
MAUDAU (Київ)
8 090 грн.
← купити
Razer Black Shark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) rz04-05410100-r3m1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Razer Гарнітура BlackShark V3 Gen-2, USB-A/WL/BT, чорний E-RZ04-05410100-R3M1
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Razer Накладні навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Artline.ua (Київ)
← купити
Навушники RAZER Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410100-R3M1) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless (White) (RZ04-05410400-R3M1) (UA) RZ04-05410400-R3M1
Jabko.ua (Львів)
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Touch (Дніпро)
7 899 грн.
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless For Xbox Black (RZ04-05410200-R3M1)
Touch (Дніпро)
6 999 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) RZ04-05410100-R3M1
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless white (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
ШО (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410100-R3M1) Black RZ04-05410100-R3M1
Telemart.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Zaua.store (Львів)
7 810 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Tomdom.in.ua (Львів)
7 776 грн.
← купити
Гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless (RZ04-05410100-R3M1) Black RZ04-05410100-R3M1
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless, white (RZ04-05410400-R3M1)
Mobicase.net (Київ)
← купити
Гарнітура RAZER Blackshark V3 Wireless, white (RZ04-05410400-R3M1)
Gamehub.com.ua (Київ)
7 219 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Timesport.com.ua (Львів)
7 775 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Zaua.store (Львів)
7 778 грн.
← купити
Гарнітура Razer BlackShark v3 Gen-2, usb-a/wl/bt, чорний rz04-05410100-r3m1
Tviy-Dim.com (Київ)
6 797 грн.
← купити
Навушники RAZER Blackshark V3 Wireless black (RZ04-05410100-R3M1)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники RAZER Blackshark V3 Wireless white (RZ04-05410400-R3M1)
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer BlackShark V3 Black (RZ04-05410300-R3G1)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 152 грн.
← купити
Razer Blackshark V3 Wireless, Black (RZ04-05410100-R3M1) BlacksharkV3Wireless,Black(RZ04-05410100-R3M1)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) rz04-05410400-r3m1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) RZ04-05410400-R3M1
Compx.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Навушники RAZER Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 018 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
9 478 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Black Shark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 998 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) [145112]
Rozetka.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) [145114]
Rozetka.ua (Київ)
7 649 грн.
← купити
Ігрові навушники Razer Blackshark V3 Wireless For Xbox Black (RZ04-05410200-R3M1) [164072]
Rozetka.ua (Київ)
8 049 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 009 грн.
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 519 грн.
← купити
Гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
10 222 грн.
← купити
Ігрова гарнітура Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
8 291 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1) Razer RZ04-05410400-R3M1 922140
Rozetka.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1) Razer RZ04-05410100-R3M1 922092
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Gen-2, USB-A/WL/BT, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Наушники беспроводные Razer BlackShark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
8 599 грн.
← купити
Навушники бездротові Razer BlackShark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
10 049 грн.
← купити
Гарнітура Razer BlackShark V3 Gen-2, USB-A/WL/BT, чорний
Rozetka.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 542 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 544 грн.
← купити
Гарнітура Razer Black Shark V3 Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 649 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless White (RZ04-05410400-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
9 187 грн.
← купити
Навушники Razer Blackshark V3 Wireless Black (RZ04-05410100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Razer Blackshark V3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Razer Blackshark V3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Razer Blackshark V3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія