шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Realme Buds T200

Ціни44Опис Відгуки1Обговорення  Корисне4
Купити навушники Realme Buds T200 за ціною від 1017 грн.
Відео 17Фото 16

Характеристики та опис Realme Buds T200

Захист від вологи; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 10; LDAC; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Частотний діапазон (Гц): 20 – 40000; Затримка звуку (мс): 45; Hi-Res; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4; Тип підключення: бездротові
Рейтинг за відгуками:
0
1
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку45 мс
Частотний діапазон20 – 40000 Гц
Діаметр динаміка12.4 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
LDAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників58 мАгод
Ємність батареї кейса530 мАгод
Час роботи (музика)10 год
Час роботи (з кейсом)50 год
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологи+
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
чудова модель, дуже сподобалося
18 січня 2026, 17:17 #
Переваги:Можливість підключення 2 пристроїв (необхідно увімкнути в програмі Realme link) ANC/ENC за таку ціну зменшує звук на 75-85% тому класно, можливість увімкнути/вимкнути режим ANC через сам навушник, є режим прозорості який пропускає звук (ідеально коли слухаєш музику і спілкуєшся на живо з кимось), довго тримають заряд, і саме що є програма налаштування навушників, є просторовий звук (в програмі потрібно увімкнути)

Недоліки:Відсутність регулювання звуку, реєстрація аккаунту в програмі Realme Link для налаштування і оновлення навушників, не доопрацьований корпус для витягування навушників.

Коментар:Якщо вам необхідно довго слухати музику при цьому стильні навушники і дешево, то за таку ціну брати потрібно 100%

Автор:Mykhailo

від 1 017  до 1 849 грн.
Навушники Realme Buds T200 Snowy White RBT2SW
Gstore.com.ua (Прилуки)
1 299 грн.
← купити
Навушники Realme Buds T200 Dreamy Purple
Цифра (Київ)
1 343 грн.
← купити
Навушники Realme Buds T200 Dreamy Purple
Stls.store (Київ)
1 354 грн.
← купити
Навушники Tws realme Buds T200 Snowy White
Openshop.ua (Київ)
1 704 грн.
← купити
Бездротові навушники Realme Buds T200 TWS Dreamy Purple
Техно Їжак (Київ)
1 429 грн.
← купити
Навушники TWS realme Buds T200 Dreamy Purple
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 377 грн.
← купити
TWS realme Buds T200 Neon Green T200 Neon GreenEU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 543 грн.
← купити
Навушники Realme Buds T200 White
Sota.store (Київ)
1 395 грн.
← купити
realme Buds T200 Snowy White
Tehnomart.com (Київ)
1 017 грн.
← купити
Наушники Realme Buds T200 Green
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 334 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Realme Buds T200, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Realme Buds T200. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Realme Buds T200 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія