шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники OnePlus Buds Ace

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити навушники OnePlus Buds Ace за ціною від 1031 грн.
Відео 14Фото 6

Характеристики та опис OnePlus Buds Ace

Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 5; AAC; Прозорий режим; Шумозаглушення: ANC; Bass Boost; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Чутливість (дБ): 111; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість111 дБ
Діаметр динаміка12.4 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Чутливість-38 дБ
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Bass Boost / BassWave /
ШумозаглушенняANC
Прозорий режим
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників41 мАгод
Ємність батареї кейса480 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)5 год
Час роботи (розмова)4 год
Час роботи (з кейсом)27 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)36 год.
Швидка зарядка10 хвилин на 5 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP55
Комплектаціясиліконові насадки
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 031  до 3 180 грн.
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds Ace Black
MTA.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Цифра (Київ)
1 031 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Stls.store (Київ)
1 036 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Ace Black
Техно Їжак (Київ)
1 399 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace Black
Smartmag.biz.ua (Львів)
1 212 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Zhuk.ua (Київ)
1 218 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace 2 Blue
Sota.store (Київ)
1 755 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace 2 Blue
Denika.ua (Харків)
1 688 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace Black
Easybay.com.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
OnePlus Buds Ace Black
Tehnomart.com (Київ)
1 038 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds Ace Black
Openshop.ua (Київ)
1 310 грн.
← купити
OnePlus Buds Ace 2 Blue 5481158844
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 707 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 338 грн.
← купити
Наушники OnePlus Buds Ace Black
Game-shop.com.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
TWS OnePlus Buds Ace (E508A) White CN
MAUDAU (Київ)
1 177 грн.
← купити
OnePlus Buds Ace White Гарнітура Buds Ace White
Kvshop.com.ua (Київ)
1 297 грн.
← купити
TWS OnePlus Buds Ace (E508A) Black CN MO-100387
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 110 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds Ace White
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace White
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
OnePlus Buds Ace White
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Ace White
Техно Їжак (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Sota.store (Київ)
1 060 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds Ace White
Openshop.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Zhuk.ua (Київ)
1 258 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace White
Easybay.com.ua (Київ)
1 554 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace 2 Blue
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 664 грн.
← купити
Наушники OnePlus Buds Ace White
Game-shop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Ace Е508A чорні
MAUDAU (Київ)
3 180 грн.
← купити
OnePlus Buds Ace Black Гарнітура Buds Ace Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TWS OnePlus Buds Ace (E508A) White CN MO-100388
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Rozetka.ua (Київ)
1 427 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS (повністю бездротові) OnePlus Buds Ace White
Rozetka.ua (Київ)
1 281 грн.
← купити
Навушники TWS (повністю бездротові) OnePlus Buds Ace Black
Rozetka.ua (Київ)
1 300 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Ace 2 Blue
Rozetka.ua (Київ)
2 042 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace Black
Rozetka.ua (Київ)
1 436 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Ace White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Ace Е508A чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Buds Ace, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники OnePlus Buds Ace. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники OnePlus Buds Ace у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія